Ο λογαριασμός σας
  • Προσφορά
Μαύρο δερμάτινο σανδάλι ανοιχτού δακτύλου με λουράκι στον αστράγαλο και χαμηλό τακούνι τύπου block, αιωρούμενο πάνω από άσφαλτο κοντά σε πλακιδωτό τοίχο.

PIPER - Σανδάλια - black

110,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Αρχικά:119,95 €-8%

Τρέχον επιλεγμένο χρώμα black

Παράδοση

Πωλείται και αποστέλλεται από

  • Κανονική παράδοση

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Αριθμός προϊόντος:
 
VA111A139-Q11

Μήκος:
 
Μεσαίου μήκους
Ύψος τακουνιού:
 
Χαμηλό

Vagabond