Βοήθεια και επικοινωνίαΔωρεάν κανονική παράδοση άνω των €29,90 & δωρεάν επιστροφές*Πολιτική επιστροφών 30 ημερώνΔωροκάρτες
  • Mix & Match
Καφέ δερμάτινη γόβα με υφή τύπου κροκό, στρογγυλεμένη μύτη και τακούνι τύπου block. Διαθέτει εσωτερικό με λείο φινίρισμα και διακριτική γυαλάδα.

Vagabond
LIVIA - Κλασικές γόβες - chocolate

90,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Διάμεση τιμή:159,95 €-44%

Τρέχον επιλεγμένο χρώμαΧρώμα: chocolate

Παράδοση

  • Κανονική παράδοση

    Τετ 20 Μαϊ – Παρ 22 Μαϊ

    δωρεάν

Δωρεάν αποστολή και επιστροφή

Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

Εικόνα προϊόντος

Σχετικά είδη
Συνδύασέ το

NOMI MINI - Τσάντα χειρός - chocolate

VagabondNOMI MINI - Τσάντα χειρός - chocolate

160,00 €

Αρχικά:199,95 €-20%

 
 
 
 
 

 
 
 
 
Αριθμός προϊόντος:
 
VA111B07I-O11

Vagabond

Ολοκλήρωση της εμφάνισης
Έμπνευση για ένδυση

Γυναίκα με σκούρα μαλλιά και γυαλιά που φοράει λευκό κοντό τοπ, καρό pencil φούστα με καφέ ζώνη και μαύρα παπούτσια, στέκεται μέσα.
kalalastrzelbicka
Γυναίκα με σκούρα μαλλιά που φοράει μαύρο μπλουζάκι με κοντά μανίκια και κουμπιά, σκούρο τζιν με καφέ ζώνη και μαύρα παπούτσια, στέκεται μέσα σε κλειστό χώρο.
kalalastrzelbicka
Γυναίκα με μαύρο τοπ και διαφανές μαύρο φόρεμα στέκεται στο πεζοδρόμιο δίπλα σε μπεζ κτίριο με μπλε πόρτα και παράθυρο με παντζούρια.
cvtmle
Γυναίκα με ίσια μαλλιά, φοράει μαύρο μπλουζάκι, ριγέ κάπρι κολάν και μαύρα παπούτσια, ακουμπάει σε ξύλινο τοίχο μέσα σε εσωτερικό χώρο κοντά σε τραπέζι φαγητού.
cvtmle
Γυναίκα που στέκεται σε διάβαση πεζών, φορά μαύρο κορμάκι, καρό φαρδιά σορτς και μαύρα παπούτσια, κοντά σε αστικό κτίριο με πινακίδες για πεζούς στον τοίχο.
cvtmle
Zalando
από Zalando
Γκρι κοντό κα cardigan, μπορντό εφαρμοστό φόρεμα με ζώνη, μαύρο καλσόν και μπορντό παπούτσια με τετράγωνη μύτη και λεπτομέρεια από κούμπωμα. Απλό φόντο.
angelinalaake

Στυλιστικές παραλλαγές
Πώς σου φαίνονται;

Δες περισσότερα
  • Vagabond, LIVIA - Κλασικές γόβες - black
    • Προσφορά

    VagabondLIVIA - Κλασικές γόβες - black

    100,00 €

    Μέση Τιμή:159,95 €-37%

  • Vagabond, LIVIA - Μπαλαρίνες - black
    • Προσφορά

    VagabondLIVIA - Μπαλαρίνες - black

    90,00 €

    Μέση Τιμή:149,95 €-40%

  • Dr. Martens, MAYBOLE MARY JANE - Κλασικές γόβες - olive green  eclipse
    • Προσφορά

    Dr. MartensMAYBOLE MARY JANE - Κλασικές γόβες - olive green eclipse

    100,00 €

    Μέση Τιμή:189,95 €-47%

  • Vagabond, ELLIS - Σανδάλια - black

    VagabondELLIS - Σανδάλια - black

    129,95 €

  • Vagabond, DORAH - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - black
    • Προσφορά

    VagabondDORAH - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - black

    130,00 €

    Μέση Τιμή:149,95 €-13%

  • Tamaris, Κλασικές γόβες - brown croco
    • Προσφορά
    • Αποκλειστικό

    TamarisΚλασικές γόβες - brown croco

    50,00 €

    Μέση Τιμή:69,95 €-29%

  • Vagabond, VIVIAN - Κλασικές γόβες - black
    • Mix & Match

    VagabondVIVIAN - Κλασικές γόβες - black

    139,95 €

  • Billi Bi, Μπαλαρίνες - brown

    Billi BiΜπαλαρίνες - brown

    184,95 €

  • Vagabond, LINN - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - walnut
    • Προσφορά

    VagabondLINN - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - walnut

    130,00 €

    Μέση Τιμή:149,95 €-13%

  • Dr. Martens, MAYBOLE - Κλασικές γόβες - black/cherry red
    • Προσφορά
    • Mix & Match

    Dr. MartensMAYBOLE - Κλασικές γόβες - black/cherry red

    130,00 €

    Αρχικά:189,95 €-32%

  • Vagabond, BLANCA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate
    • Προσφορά
    • Mix & Match

    VagabondBLANCA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate

    130,00 €

    Μέση Τιμή:159,95 €-19%

  • Vagabond, DORAH - Πλατφόρμες - black

    VagabondDORAH - Πλατφόρμες - black

    139,95 €

  • Vagabond, HEDDA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate
    • Προσφορά
    • Mix & Match

    VagabondHEDDA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate

    140,00 €

    Μέση Τιμή:159,95 €-12%

  • Samsøe Samsøe, SAASTRA HYBRID FLATS - Αθλητικά παπούτσια - washed gunmetal

    Samsøe SamsøeSAASTRA HYBRID FLATS - Αθλητικά παπούτσια - washed gunmetal

    249,95 €

  • Vagabond, ELLIS - Μπαλαρίνες - black

    VagabondELLIS - Μπαλαρίνες - black

    139,95 €

Περισσότερα από Vagabond

Δες περισσότερα
  • Vagabond, LIVIA - Μποτάκια - dark grey
    • Προσφορά

    VagabondLIVIA - Μποτάκια - dark grey

    90,00 €

    Αρχικά:159,95 €-44%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:100,00 €έως-10%

  • Vagabond, LIVIA - Μποτάκια - black
    • Προσφορά

    VagabondLIVIA - Μποτάκια - black

    120,00 €

    Μέση Τιμή:159,95 €-25%

  • Vagabond, DEBBI - Κλασικές γόβες - chocolate

    VagabondDEBBI - Κλασικές γόβες - chocolate

    119,95 €

  • Vagabond, DEBBI - Κλασικές γόβες - black

    VagabondDEBBI - Κλασικές γόβες - black

    129,95 €

  • Vagabond, DEBBI - Κλασικές γόβες - black
    • Προσφορά

    VagabondDEBBI - Κλασικές γόβες - black

    100,00 €

    Μέση Τιμή:119,95 €-17%

  • Vagabond, DELIA - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - black
    • Προσφορά

    VagabondDELIA - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - black

    90,00 €

    Μέση Τιμή:99,95 €-10%

  • Vagabond, INES - Σανδάλια με λουράκι αστραγάλου - java
    • Προσφορά

    VagabondINES - Σανδάλια με λουράκι αστραγάλου - java

    100,00 €

    Μέση Τιμή:119,95 €-17%

  • Vagabond, ALEYA - Μπαλαρίνες - coffee

    VagabondALEYA - Μπαλαρίνες - coffee

    129,95 €

  • Vagabond, EVIE - Σανδάλια τύπου T - black

    VagabondEVIE - Σανδάλια τύπου T - black

    109,95 €

  • Vagabond, LIVIA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate
    • Προσφορά

    VagabondLIVIA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate

    100,00 €

    Μέση Τιμή:179,95 €-44%

  • Vagabond, ALEYA - Μπαλαρίνες - cream
    • Νέο

    VagabondALEYA - Μπαλαρίνες - cream

    129,95 €

  • Vagabond, MONA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate
    • Προσφορά

    VagabondMONA - Κλασικές μπότες αστραγάλου - chocolate

    120,00 €

    Μέση Τιμή:159,95 €-25%

  • Vagabond, MARTA - Κλασικές γόβες - black

    VagabondMARTA - Κλασικές γόβες - black

    119,95 €

  • Vagabond, INES - Ψηλοτάκουνα πέδιλα - dark sand

    VagabondINES - Ψηλοτάκουνα πέδιλα - dark sand

    99,95 €

  • Vagabond, AMINA - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - black
    • Προσφορά

    VagabondAMINA - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - black

    120,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-14%

Καλύτερα μαζί
Προβάλλονται συχνά μαζί

Δες περισσότερα
  • Vagabond, CANNES MINI - Τσάντα χιαστί - brown

    VagabondCANNES MINI - Τσάντα χιαστί - brown

    259,95 €

  • Vagabond, CANNES MINI - Τσάντα χιαστί - cognac

    VagabondCANNES MINI - Τσάντα χιαστί - cognac

    239,95 €

  • Vagabond, CANNES - Τσάντα Tote - coffee
    • Mix & Match

    VagabondCANNES - Τσάντα Tote - coffee

    299,95 €

  • Vagabond, HILO - Τσάντα χιαστί - black
    • Προσφορά

    VagabondHILO - Τσάντα χιαστί - black

    250,00 €

    Μέση Τιμή:279,95 €-11%

  • Vagabond, HILO - Τσάντα χειρός - coffee
    • Προσφορά
    • Mix & Match

    VagabondHILO - Τσάντα χειρός - coffee

    240,00 €

    Μέση Τιμή:279,95 €-14%

  • Vagabond, BARI - Τσάντα χιαστί - black

    VagabondBARI - Τσάντα χιαστί - black

    189,95 €

  • Vagabond, BARI - Τσάντα χιαστί - java
    • Mix & Match

    VagabondBARI - Τσάντα χιαστί - java

    189,95 €

  • Weekend Max Mara, RICORDO - Φόρεμα από ζέρσεϊ - aloe
    • Designer

    Weekend Max MaraRICORDO - Φόρεμα από ζέρσεϊ - aloe

    200,00 €

  • adidas Originals, ASYMETRIC SKIRT - Φούστα σε γραμμή Α - night indigo
    • Προσφορά

    adidas OriginalsASYMETRIC SKIRT - Φούστα σε γραμμή Α - night indigo

    50,00 €

    Μέση Τιμή:59,95 €-17%

  • Vagabond, ITAMI - Τσάντα χειρός - black

    VagabondITAMI - Τσάντα χειρός - black

    239,95 €

  • Vagabond, VALENCE - Τσάντα χειρός - black
    • Προσφορά

    VagabondVALENCE - Τσάντα χειρός - black

    140,00 €

    Μέση Τιμή:189,95 €-26%

  • Zign, LEATHER - Τσάντα χειρός - dark red
    • Προσφορά

    ZignLEATHER - Τσάντα χειρός - dark red

    29,99 €

    Μέση Τιμή:64,99 €-54%

  • Vagabond, ITAMI - Τσάντα χειρός - brown
    • Mix & Match

    VagabondITAMI - Τσάντα χειρός - brown

    239,95 €

  • Vagabond, CANNES - Τσάντα Tote - cream
    • Προσφορά

    VagabondCANNES - Τσάντα Tote - cream

    230,00 €

    Μέση Τιμή:299,95 €-23%

  • Dr. Martens, SATCHEL UNISEX - Τσάντα χιαστί - amber tan

    Dr. MartensSATCHEL UNISEX - Τσάντα χιαστί - amber tan

    99,95 €