Ο λογαριασμός σας
  • Προσφορά
Λευκά δερμάτινα μπαλαρίνια με μυτερή μύτη, λουράκι στον αστράγαλο και χαμηλό μαύρο τακούνι. Ομαλή υφή με ελάχιστες λεπτομέρειες.

DELIA - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - off white

80,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Διάμεση τιμή:99,95 €-20%

Τρέχον επιλεγμένο χρώμα off white

  • Επιλέχθηκε, off white
  • Δεν επιλέχθηκε, black
  • Επιλέχθηκε, off white
  • Δεν επιλέχθηκε, black

Το μέγεθος του προϊόντος είναι μεγαλύτερο από το κανονικό, επομένως προτείνουμε να αγοράσεις ένα μέγεθος μικρότερο

Παράδοση

Πωλείται και αποστέλλεται από

  • Κανονική παράδοση

 
 
 
 
 
Οδηγίες φροντίδας:
 
Εφαρμόστε κατάλληλο προστατευτικό πριν από τη χρήση

 
 
 
 
 
Αριθμός προϊόντος:
 
VA111A0UL-A11

Πλάτος παπουτσιού:
 
Κανονικό
Ύψος τακουνιού:
 
Χωρίς τακούνι

Vagabond