Βοήθεια και επικοινωνίαΔωρεάν κανονική παράδοση άνω των €29,90 & δωρεάν επιστροφές*Πολιτική επιστροφών 30 ημερώνΔωροκάρτες
Δεν υπάρχει ιστορικό αναζήτησης
    Ανοιχτό μπλε μπαλετικές μπότες με διάτρητο σχέδιο, στρογγυλή μύτη, κυματοειδές τελείωμα και επίπεδη σόλα, κατασκευασμένες από μαλακό υλικό.
    Γαλάζιες μπαλαρίνες από διάτρητο υλικό με μυτερή μύτη και μικρή, επίπεδη σόλα. Πολύπλοκο σχέδιο με κοψίματα σε όλη την επιφάνεια.
    Ανοιχτό μπλέ perforated δερμάτινα παπούτσια με στρογγυλή φόρμα και χαμηλό τακούνι, συμπληρωμένα με ταμπά σόλα. Χωρίς ορατά μεταλλικά στοιχεία ή διακοσμήσεις.
    Ανοιχτό μπλε περφορέ παπούτσια μπαλέτου με στρογγυλή μύτη και μπεζ εσωτερική επένδυση. Ο σχεδιασμός διαθέτει scalloped edge και περίπλοκο σχέδιο κοπής.
    Μπλε τρυπητό παπούτσι με λείο καφέ ελαστικό πάτο, που διαθέτει στρογγυλή μύτη και διακριτικό λογότυπο στο εσωτερικό του παπουτσιού για ένδειξη μεγέθους.
    Φωτεινό μπλε δερμάτινο παπούτσι τύπου φλάντζας με περικομμένο σχέδιο, στρογγυλή μύτη και λεία επένδυση εσωτερικά. Υφή επιφάνειας με ματ φινίρισμα.

    Sergio Rossi
    Μπαλαρίνες - blue

    295,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

    Διάμεση τιμή:650,00 €-55%

• Κανονική παράδοση

      Παρ 22 Μαϊ – Τρι 26 Μαϊ

 
     
     
     
     
    Οδηγίες φροντίδας:
     
    Εφαρμόστε κατάλληλο προστατευτικό πριν από τη χρήση

     
     
     
     
     
    Αριθμός προϊόντος:
     
    SR011E006-K11

    Ύψος τακουνιού:
     
    Χωρίς τακούνι

    Sergio Rossi

    Περισσότερα από τον Σχεδιαστή

    Δες περισσότερα
    Loeffler Randall, EMERY FLAT - Μπαλαρίνες - chocolate

    LOEFFLER RANDALLEMERY FLAT - Μπαλαρίνες - chocolate

    340,00 €

    Polo Ralph Lauren, POINTED LEATHER BALLET FLAT - Μπαλαρίνες - blue

    POLO RALPH LAURENPOINTED LEATHER BALLET FLAT - Μπαλαρίνες - blue

    239,90 €

    Μέση Τιμή:395,00 €-39%

    Casadei, Μοκασίνια - sand

    CASADEIΜοκασίνια - sand

    395,00 €

    Pierre Hardy, MINI BULLE - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - burgundy

    PIERRE HARDYMINI BULLE - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - burgundy

    645,00 €

    MARC JACOBS, THE SABRINA - Μπαλαρίνες - multi-coloured

    MARC JACOBSTHE SABRINA - Μπαλαρίνες - multi-coloured

    225,00 €

    MARC JACOBS, THE KIKI - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - beige

    MARC JACOBSTHE KIKI - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - beige

    225,00 €

    Loeffler Randall, LEONIE FLAT - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - caramel/green/blue

    LOEFFLER RANDALLLEONIE FLAT - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - caramel/green/blue

    285,00 €

    Loeffler Randall, GENEVIEVE FLOWER APPLIQUE FLAT - Σανδάλια τύπου T - nude/green/red

    LOEFFLER RANDALLGENEVIEVE FLOWER APPLIQUE FLAT - Σανδάλια τύπου T - nude/green/red

    315,00 €

    Stuart Weitzman, SUPERMOTO - Μπαλαρίνες - luxe saddle

    STUART WEITZMANSUPERMOTO - Μπαλαρίνες - luxe saddle

    179,00 €

    Μέση Τιμή:395,00 €-55%

    Loeffler Randall, DEVON LATTICE SLINGBACK - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - red

    LOEFFLER RANDALLDEVON LATTICE SLINGBACK - Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - red

    285,00 €

    Sergio Rossi, FLAT - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - brown

    SERGIO ROSSIFLAT - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - brown

    441,00 €

    Μέση Τιμή:795,00 €-45%

    GIABORGHINI, PEEK A BOO - Μπαλαρίνες - red

    GIABORGHINIPEEK A BOO - Μπαλαρίνες - red

    520,00 €

    Μέση Τιμή:650,00 €-20%

    Tory Burch, REVA - Μπαλαρίνες - dark carmine

    TORY BURCHREVA - Μπαλαρίνες - dark carmine

    310,00 €

    sandro, Μοκασίνια - blanc

    SANDROΜοκασίνια - blanc

    295,00 €

    Filippa K, REY FLAT - Μπαλαρίνες - black

    FILIPPA KREY FLAT - Μπαλαρίνες - black

    260,00 €

    Περισσότερα από Sergio Rossi

    Δες περισσότερα
    • Sergio Rossi, Μιουλ - black

      SERGIO ROSSIΜιουλ - black

      295,00 €

      Μέση Τιμή:650,00 €-55%

    • Sergio Rossi, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - beige

      SERGIO ROSSIΨηλοτάκουνα παπούτσια - beige

      520,00 €

      Μέση Τιμή:650,00 €-20%

    • Sergio Rossi, Παπούτσια χωρίς κορδόνια - black

      SERGIO ROSSIΠαπούτσια χωρίς κορδόνια - black

      420,00 €

      Αρχικά:695,00 €-40%

    • Sergio Rossi, Μπαλαρίνες - black

      SERGIO ROSSIΜπαλαρίνες - black

      580,00 €

      Μέση Τιμή:730,00 €-21%

    • Sergio Rossi, Μιουλ - black

      SERGIO ROSSIΜιουλ - black

      295,00 €

      Μέση Τιμή:650,00 €-55%

    • Sergio Rossi, Μποτάκια με ψηλό τακούνι - brown

      SERGIO ROSSIΜποτάκια με ψηλό τακούνι - brown

      386,00 €

      Μέση Τιμή:850,00 €-55%

    • Sergio Rossi, Κλασικές γόβες - black

      SERGIO ROSSIΚλασικές γόβες - black

      380,00 €

      Αρχικά:630,00 €-40%

    • Sergio Rossi, FLAT - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - nero

      SERGIO ROSSIFLAT - Παπούτσια χωρίς κορδόνια - nero

      385,00 €

      Μέση Τιμή:695,00 €-45%

    • Sergio Rossi, Παπούτσια χωρίς κορδόνια - black/aquamint

      SERGIO ROSSIΠαπούτσια χωρίς κορδόνια - black/aquamint

      650,00 €

    • Sergio Rossi, SABOT - Μιουλ - black/aquamint

      SERGIO ROSSISABOT - Μιουλ - black/aquamint

      595,00 €

    • Sergio Rossi, Σανδάλια - black

      SERGIO ROSSIΣανδάλια - black

      550,00 €

    • Sergio Rossi, GODIVA - Κλασικές γόβες - clay

      SERGIO ROSSIGODIVA - Κλασικές γόβες - clay

      595,00 €

    • Sergio Rossi, Κλασικές γόβες - black.

      SERGIO ROSSIΚλασικές γόβες - black.

      595,00 €

    • Sergio Rossi, Μποτάκια με ψηλό τακούνι - black

      SERGIO ROSSIΜποτάκια με ψηλό τακούνι - black

      407,00 €

      Μέση Τιμή:895,00 €-55%

    • Sergio Rossi, SCULPT - Κλασικές γόβες - black

      SERGIO ROSSISCULPT - Κλασικές γόβες - black

      675,00 €