Μπότες με ψηλό τακούνι
Μπότες με ψηλό τακούνι
Βοήθεια και επικοινωνίαΔωρεάν κανονική παράδοση άνω των €29,90 & δωρεάν επιστροφές*Πολιτική επιστροφών 30 ημερώνΔωροκάρτες
  • Γυναικεία
  • Ανδρικά
  • Παιδικά
Zalando homeZalando home
Ο λογαριασμός σας
  • Eκπτώσεις %
  • Νέες Αφίξεις
  • Ρούχα
  • Παπούτσια
  • Αθλητικά
  • Streetwear
  • Αξεσουάρ
  • Designer
  • Smart Τιμές
  • Home
  • Μάρκες
Δεν υπάρχει ιστορικό αναζήτησης
      Μαύρα μποτάκια έως τον αστράγαλο με λείο εξωτερικό που μοιάζει με δέρμα, ελαστικές πλευρικές επενδύσεις και χοντρό τακούνι, διαθέτοντας υφασμάτινη καουτσούκ σόλα για πρόσφυση.

      ONLY SHOES by Zalando
      ONLBARBARA - Μποτάκια με ψηλό τακούνι - black

      49,99 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

      Τρέχον επιλεγμένο χρώμαΧρώμα: black

      • Επιλέχθηκε, black
      • Δεν επιλέχθηκε, beige
      • Δεν επιλέχθηκε, black
      • Δεν επιλέχθηκε, brown/black
      • Επιλέχθηκε, black
      • Δεν επιλέχθηκε, beige
      • Δεν επιλέχθηκε, black
      • Δεν επιλέχθηκε, brown/black
      Τα πρότυπα έχουν σημασία.

      Αυτό το προϊόν περιλαμβάνει υλικά τα οποία πληρούν πρότυπα τρίτων φορέων.

      Παράδοση

      • Κανονική παράδοση

        Πεμ 6 Αυγ – Δευ 10 Αυγ

        δωρεάν

      Δωρεάν αποστολή και επιστροφή

      Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

      Υλικό επάνω μέρους:
       
      Δερματίνη υψηλής ποιότητας
      Υλικό εσωτερικού μέρους:
       
      Απομίμηση δέρματος/ύφασμα
      Εσωτερική σόλα:
       
      Απομίμηση δέρματος
      Σόλα:
       
      Συνθετικά
      Τύπος επένδυσης:
       
      Ψυχρή επένδυση
      Ύφασμα:
       
      Δερματίνη

      Μύτη παπουτσιού:
       
      Στρογγυλά
      Τύπος τακουνιού:
       
      Τακούνι μπλοκ, πλατφόρμα μπροστά
      Κούμπωμα:
       
      Χωρίς κούμπωμα
      Σχέδιο:
       
      Μονόχρωμο
      Λεπτομέρειες:
       
      Ελαστικό ένθετο
      Επιπλέον χαρακτηριστικά:
       
      Γλωσσίδι στη φτέρνα
      Αριθμός προϊόντος:
       
      OS411NA0R-Q11

      Πλάτος παπουτσιού:
       
      Κανονικό
      Πλάτος μπότας:
       
      Λεπτό
      Ύψος μπότας:
       
      Χαμηλό
      Ύψος τακουνιού:
       
      Μεσαίο

      ONLY SHOES by Zalando

      Στυλιστικές παραλλαγές
      Πώς σου φαίνονται;

      Δες περισσότερα
      ONLY SHOES by Zalando, ONLBOO LOOP - Μποτάκια με ψηλό τακούνι - black

      ONLY SHOES by ZalandoONLBOO LOOP - Μποτάκια με ψηλό τακούνι - black

      49,99 €

      Anna Field by Zalando, Μποτάκια - black

      Anna Field by ZalandoΜποτάκια - black

      39,99 €

      Even&Odd Wide Fit by Zalando, Μποτάκια πλατφόρμα - black
      • Φαρδιά

      Even&Odd Wide Fit by ZalandoΜποτάκια πλατφόρμα - black

      44,99 €

      Anna Field by Zalando, Μποτάκια - black

      Anna Field by ZalandoΜποτάκια - black

      39,99 €

      Anna Field Wide Fit by Zalando, Μπότες με ψηλό τακούνι - black
      • Φαρδιά

      Anna Field Wide Fit by ZalandoΜπότες με ψηλό τακούνι - black

      59,99 €

      Anna Field by Zalando, Μποτάκια - black

      Anna Field by ZalandoΜποτάκια - black

      49,99 €

      Anna Field by Zalando, Μποτάκια - black
      • Προσφορά

      Anna Field by ZalandoΜποτάκια - black

      20,00 €

      Μέση Τιμή:44,99 €-56%

      Anna Field by Zalando, Κλασικές μπότες αστραγάλου - black
      • Προσφορά

      Anna Field by ZalandoΚλασικές μπότες αστραγάλου - black

      30,00 €

      Μέση Τιμή:49,99 €-40%

      Anna Field by Zalando, Πλατφόρμες - black

      Anna Field by ZalandoΠλατφόρμες - black

      39,99 €

      Even&Odd by Zalando, Μποτάκια - black

      Even&Odd by ZalandoΜποτάκια - black

      39,99 €

      Anna Field by Zalando, Μποτάκια με ψηλό τακούνι - black

      Anna Field by ZalandoΜποτάκια με ψηλό τακούνι - black

      49,99 €

      Anna Field by Zalando, Σανδάλια - black
      • Προσφορά

      Anna Field by ZalandoΣανδάλια - black

      20,00 €

      Μέση Τιμή:39,99 €-50%

      Marco Tozzi, Μποτάκια - black
      • Προσφορά

      Marco TozziΜποτάκια - black

      40,00 €

      Αρχικά:49,95 €-20%

      Anna Field by Zalando, Μπότες με ψηλό τακούνι - black

      Anna Field by ZalandoΜπότες με ψηλό τακούνι - black

      59,99 €

      Anna Field Wide Fit by Zalando, Μποτάκια πλατφόρμα - black
      • Προσφορά
      • Φαρδιά

      Anna Field Wide Fit by ZalandoΜποτάκια πλατφόρμα - black

      30,00 €

      Μέση Τιμή:39,99 €-25%

      Περισσότερα από ONLY SHOES by Zalando

      • ONLY SHOES by Zalando, ONLBARBARA - Μποτάκια πλατφόρμα - black
        • Προσφορά

        ONLY SHOES by ZalandoONLBARBARA - Μποτάκια πλατφόρμα - black

        30,00 €

        Μέση Τιμή:59,99 €-50%

      • ONLY SHOES by Zalando, ONLBARBARA LONG SHAFT - Μπότες πάνω από το γόνατο - black

        ONLY SHOES by ZalandoONLBARBARA LONG SHAFT - Μπότες πάνω από το γόνατο - black

        69,99 €

      • ONLY SHOES by Zalando, ONLDOJA - Μπότες πλατφόρμα - black

        ONLY SHOES by ZalandoONLDOJA - Μπότες πλατφόρμα - black

        69,99 €

      • ONLY SHOES by Zalando, Μπότες πλατφόρμα - black

        ONLY SHOES by ZalandoΜπότες πλατφόρμα - black

        59,99 €

      • ONLY SHOES by Zalando, ONLPAVI - Κλασικές γόβες - black

        ONLY SHOES by ZalandoONLPAVI - Κλασικές γόβες - black

        39,99 €

      • ONLY SHOES by Zalando, ONLBRANDIE CHELSEA - Μποτάκια πλατφόρμα - black
        • Αποκλειστικό

        ONLY SHOES by ZalandoONLBRANDIE CHELSEA - Μποτάκια πλατφόρμα - black

        59,99 €

      • ONLY SHOES by Zalando, ONLOLIVIA  - Μπότες με ψηλό τακούνι - black

        ONLY SHOES by ZalandoONLOLIVIA - Μπότες με ψηλό τακούνι - black

        69,99 €

      • ONLY SHOES by Zalando, ONLCHLOE - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - black

        ONLY SHOES by ZalandoONLCHLOE - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - black

        39,99 €

      Καλύτερα μαζί
      Προβάλλονται συχνά μαζί

      Δες περισσότερα
      • Urban Classics, UTILITY  - Παντελόνι cargo - black
        • Προσφορά
        • Νέο

        Urban ClassicsUTILITY - Παντελόνι cargo - black

        Από39,99 €

        Αρχικά:49,99 €-20%

      • Even&Odd by Zalando, Κοντό παλτό - black
        • Προσφορά

        Even&Odd by ZalandoΚοντό παλτό - black

        40,00 €

        Μέση Τιμή:49,99 €-20%

      • VILA, VICOOLEY COLLAR BELT COAT  - Κοντό παλτό - black
        • Προσφορά

        VILAVICOOLEY COLLAR BELT COAT - Κοντό παλτό - black

        40,00 €

        Μέση Τιμή:59,99 €-33%

      • ONLY, Σακάκι - black
        • Προσφορά

        ONLYΣακάκι - black

        39,89 €

        Μέση Τιμή:49,99 €-20%

      • Even&Odd by Zalando, Ζακέτα - mottled light grey
        • Προσφορά

        Even&Odd by ZalandoΖακέτα - mottled light grey

        20,00 €

        Αρχικά:34,99 €-43%

        Τελευταία χαμηλότερη τιμή:21,09 €-5%

      • Even&Odd by Zalando, Πουλόβερ - mid grey melange
        • Προσφορά

        Even&Odd by ZalandoΠουλόβερ - mid grey melange

        30,00 €

        Μέση Τιμή:34,99 €-14%

      • Cloud 5ive, LONGSLEEVE WITH TIE-BELT - Φόρεμα ημέρας - black
        • Νέο

        Cloud 5iveLONGSLEEVE WITH TIE-BELT - Φόρεμα ημέρας - black

        39,99 €

      • ONLY, ONLADALINE LIFE PULLOVER - Πουλόβερ - goji berry
        • Προσφορά

        ONLYONLADALINE LIFE PULLOVER - Πουλόβερ - goji berry

        14,09 €

        Μέση Τιμή:34,99 €-60%

      • WAL G PETITE, ELOISE - Cocktail φόρεμα / Φόρεμα για πάρτι - navy blue
        • Προσφορά

        WAL G PETITEELOISE - Cocktail φόρεμα / Φόρεμα για πάρτι - navy blue

        30,00 €

        Μέση Τιμή:37,95 €-21%

      • ONLY, ONLEMMA 2 PACK - Μπλούζα - black/ruby wine

        ONLYONLEMMA 2 PACK - Μπλούζα - black/ruby wine

        24,99 €

      • Even&Odd by Zalando, Φούτερ - light green
        • Προσφορά

        Even&Odd by ZalandoΦούτερ - light green

        20,00 €

        Μέση Τιμή:24,99 €-20%

      • Pieces, PCJOLENE - Κλασικό παλτό - black
        • Προσφορά

        PiecesPCJOLENE - Κλασικό παλτό - black

        40,19 €

        Αρχικά:49,99 €-20%

      • Anna Field by Zalando, Κάπα - black/white
        • Προσφορά

        Anna Field by ZalandoΚάπα - black/white

        20,00 €

        Μέση Τιμή:29,99 €-33%

      • Anna Field by Zalando, Τσάντα χειρός - brown

        Anna Field by ZalandoΤσάντα χειρός - brown

        29,99 €

      • ONLY, Puffer ONLDOLLY Puffer - Χειμωνιάτικο παλτό - moonstruck
        • Προσφορά

        ONLYPuffer ONLDOLLY Puffer - Χειμωνιάτικο παλτό - moonstruck

        39,89 €

        Μέση Τιμή:79,99 €-50%

      Περισσότερες επωνυμίες

      • adidas
      • ASICS
      • Billionaire Boys Club
      • Birkenstock
      • BOSS
      • Burberry
      • Calvin Klein
      • Camper
      • Champion
      • Columbia
      • Converse
      • Crocs
      • Diesel
      • Diesel
      • Dr. Martens
      • GAP
      • Gucci
      • Guess
      • Hugo Boss
      • Jordan
      • KARL LAGERFELD
      • Karl Lagerfeld
      • Lacoste
      • LEGO
      • Marks & Spencer
      • Max Mara
      • Michael Kors
      • New Balance
      • Nike
      • Pinko
      • Polo Ralph Lauren
      • Puma
      • Ralph Lauren
      • Ray-Ban
      • Skechers
      • Swarovski
      • Tamaris
      • The North Face
      • Timberland
      • Tommy Hilfiger
      • Trendyol
      • Triumph
      • UGG
      • Under Armour
      • Vans
      • Versace

      Περισσότερες κατηγορίες

      • Loafers
      • T-Shirts
      • Αδιάβροχα
      • Αθλητικά παπούτσια
      • Αντιανεμικά
      • Γαλότσες
      • Γιλέκα
      • Δερμάτινα μπουφάν
      • Δερμάτινα Παντελόνια
      • Είδη κολύμβησης
      • Ζακέτες
      • Ισοθερμικά εσώρουχα
      • Καλοκαιρινά μπουφάν
      • Καμπαρντίνες
      • Μοκασίνια
      • Μπότες
      • Μπότες Biker
      • Μπότες Cowboy
      • Μπότες Μάχης
      • Μπουφάν
      • Μπουφάν hardshell
      • Μπουφάν softshell
      • Μπουφάν Τύπου Bomber
      • Παλτά
      • Παντελόνι Cargo
      • Παντελόνια
      • Παντόφλες Παραλίας
      • Παπούτσια
      • Παπούτσια ιστιοπλοΐας
      • Πετσέτα παραλίας
      • Πουκάμισα
      • Πουλόβερ
      • Ρόμπες & Μπουρνούζια
      • Ρούχα
      • Σαγιονάρες
      • Σανδάλια
      • Τζιν
      • Φόρμες
      • Φόρμες εργασίας
      • Φούτερ
      • Φούτερ & Hoodies
      • Φούτερ με Κουκούλα
      • Φούτερ με Φερμουάρ
      • Χειμερινές μπότες

      Τι θα έλεγες να λάβεις 15% στην επόμενη σου αγορά;*
      Απευθείας στο email σου

      Λάβε προσφορές, δες τις νέες συλλογές και βρες στυλιστική έμπνευση στα ενημερωτικά μας δελτία.

      Διαχειρίσου τις προτιμήσεις σου

      Τι σε ενδιαφέρει περισσότερο;

      Δες περισσότερα (θα πρέπει να συνδεθείς)

      Για να μάθεις πώς επεξεργαζόμαστε τα δεδομένα σου, επισκέψου τον ιστότοπο Δήλωση απορρήτου. Μπορείς να απεγγραφή ανά πάσα στιγμή χωρίς χρέωση.

      * Όροι και προϋποθέσεις κουπουνιού

      helpΒοήθεια και Επικοινωνία

      • Εμφάνιση όλων των θεμάτων βοήθειας
      • Παρακολούθησε το δέμα σου
      • Ανάφερε ένα προϊόν με ζημιά
      • Πληροφορίες παράδοσης
      • Επίστρεψε μια παραγγελία
      • Βρες το κατάλληλο μέγεθος
      • Πώς να επαναφέρεις τον κωδικό πρόσβασής σου
      • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας
      • Ανάφερε μια ευπάθεια

      gift_cardΔωροκάρτες

      • Αγόρασε δωροκάρτες
      • Πληροφορίες για τις δωροκάρτες και τα κουπόνια
      • Εξαργύρωσε μια δωροκάρτα
      • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας

      zalando_logo_outlinedΣχετικά με εμάς

      • Επισκέψου τον εταιρικό ιστότοπό μας
      • Θέσεις εργασίας στη Zalando
      • Γραφείο Τύπου
      • Επενδυτικές σχέσεις

      truckΟι συνεργάτες μας

      credit_cardΟι τρόποι πληρωμής μας

      shopping_bag_fullΟι δεσμεύσεις μας

      • Δωρεάν αποστολή*
      • Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών
      • Δωρεάν επιστροφή

      zalando_logo_outlinedΟι υπηρεσίες μας

      • Υπηρεσίες μάρκετινγκ
      • Μάθε περισσότερα
      • Blog τεχνολογίας
      • Δήλωση νομικού περιεχομένου
      • Όροι και προϋποθέσεις
      • Δήλωση απορρήτου
      • Προτιμήσεις για τα δεδομένα
      • Οδηγίες κοινότητας
      • Δήλωση προσβασιμότητας
      • Υπαναχώρηση

      Εφαρμογές της Zalando:

      QR Code App Download

      Μπορείς επίσης να μας βρεις στο

      • facebook
      • instagram
      • pinterest