Ο λογαριασμός σας
    Μπλε μακρυμάνικο ποδοσφαιρικό μπλουζάκι με πολύχρωμες οριζόντιες ρίγες, που φέρει το έμβλημα της FC Barcelona και το κυκλικό λογότυπο της Spotify μπροστά.

    FC BARCELONA STRIKE HOME - Ρούχα για κλαμπ - deep royal blue/noble red/midwest gold-coloured

    60,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

    Αρχικά:79,95 €-25%

    Τρέχον επιλεγμένο χρώμα deep royal blue/noble red/midwest gold-coloured

    Βρες το μέγεθος που αντιστοιχεί στις αναλογίες σου

    Παράδοση

    Πωλείται και αποστέλλεται από

    • Κανονική παράδοση

 
     

     
     
     
     
    Ιδιότητες:
     
    Διαπνέον, απομάκρυνση υγρασίας, γρήγορου στεγνώματος
    Αριθμός προϊόντος:
     
    N1241D2KJ-K11