Ο λογαριασμός σας
  • Προσφορά
MICHAEL Michael Kors JET SET FLAT CASE - Πορτοφόλι - brown

JET SET FLAT CASE - Πορτοφόλι - brown

100,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Αρχικά:124,95 €-20%

Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

Υλικό εξωτερικού μέρους:
 
Πολυβινυλοχλωρίδιο, πολυεστέρας, πολυουρεθάνη
Επένδυση:
 
Ύφασμα
Ύφασμα:
 
Δερματίνη

Θήκες:
 
Θήκη για έγγραφα, θήκη με φερμουάρ, υποδοχές καρτών, θήκη ταυτότητας
 
 
 
 
Αριθμός προϊόντος:
 
MK151H1N9-O11

MICHAEL Michael Kors