Κλασικές γόβες
Κλασικές γόβες
Βοήθεια και επικοινωνίαΔωρεάν κανονική παράδοση άνω των €29,90 & δωρεάν επιστροφές*Πολιτική επιστροφών 30 ημερώνΔωροκάρτες
  • Γυναικεία
  • Ανδρικά
  • Παιδικά
Zalando homeZalando home
Ο λογαριασμός σας
  • Eκπτώσεις %
  • Νέες Αφίξεις
  • Ρούχα
  • Παπούτσια
  • Αθλητικά
  • Streetwear
  • Αξεσουάρ
  • Designer
  • Smart Τιμές
  • Home
  • Μάρκες
Δεν υπάρχει ιστορικό αναζήτησης
  • Αποκλειστικό
  • Αποκλειστικό
Παναχαρίσια γόβα με αιχμηρή μύτη σε καφέ σουέτ, που διαθέτει χαμηλό τακούνι και λείο υφή. Κλασική σιλουέτα με μια ελαφριά λεπτομέρεια στο πίσω μέρος.

MICHAEL Michael Kors
ALINA FLEX - Κλασικές γόβες - camel

110,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Διάμεση τιμή:129,95 €-15%

Τρέχον επιλεγμένο χρώμαΧρώμα: camel

  • Επιλέχθηκε, camel
  • Δεν επιλέχθηκε, black
  • Δεν επιλέχθηκε, chocolate
  • Δεν επιλέχθηκε, husk
  • Δεν επιλέχθηκε, light sage
  • Δεν επιλέχθηκε, mulberry
  • Δεν επιλέχθηκε, navy
  • Δεν επιλέχθηκε, oxblood
  • Επιλέχθηκε, camel
  • Δεν επιλέχθηκε, black
  • Δεν επιλέχθηκε, chocolate
  • Δεν επιλέχθηκε, husk
  • Δεν επιλέχθηκε, light sage

Παράδοση

  • Κανονική παράδοση

    Τετ 5 Αυγ – Παρ 7 Αυγ

    δωρεάν

Δωρεάν αποστολή και επιστροφή

Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

Υλικό επάνω μέρους:
 
Suede
Υλικό εσωτερικού μέρους:
 
Δέρμα
Εσωτερική σόλα:
 
Δέρμα
Σόλα:
 
Συνθετικά
Τύπος επένδυσης:
 
Ψυχρή επένδυση
Οδηγίες φροντίδας:
 
Εφαρμόστε κατάλληλο προστατευτικό πριν από τη χρήση

Μύτη παπουτσιού:
 
Μυτερό
Τύπος τακουνιού:
 
Kitten τακούνι
Κούμπωμα:
 
Χωρίς κούμπωμα
Σχέδιο:
 
Μονόχρωμο
Λεπτομέρειες:
 
Διακοσμητικά τρουκ
Αριθμός προϊόντος:
 
MK111B09K-J12

Πλάτος παπουτσιού:
 
Κανονικό
Ύψος τακουνιού:
 
Χαμηλό

MICHAEL Michael Kors

Ολοκλήρωση της εμφάνισης
Έμπνευση για ένδυση

Γυναίκα με κοντά ξανθά μαλλιά, ντυμένη με μακρύ σκούρο μπλε φόρεμα και μπεζ ψηλοτάκουνα, στέκεται στον ήλιο δίπλα σε πέτρινο τοίχο, κοιτάζοντας προς τα αριστερά της.
ByElisabethS
Ανοιχτόχρωμο σακάκι με διπλό κουμπί πάνω από λευκό τοπ, σετ με ανοιχτό μπλε τζιν καμπάνα και πλεκτή μπεζ τσάντα.
edytaewaa
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Γυναίκα με σκούρο καρέ κούρεμα, φοράει μεγάλα γυαλιά ηλίου, σκούρο καφέ σακάκι και σορτς, λευκά τακούνια, κρατά μια μπεζ τσάντα και στέκεται μπροστά σε πέτρινο τοίχο.
imkrissti
Zalando
Zalando

Στυλιστικές παραλλαγές
Πώς σου φαίνονται;

Δες περισσότερα
  • MICHAEL Michael Kors, ALINA - Κλασικές γόβες - rosewood
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA - Κλασικές γόβες - rosewood

    70,00 €

    Μέση Τιμή:129,95 €-46%

  • MICHAEL Michael Kors, PIPER MID - Κλασικές γόβες - luggage
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsPIPER MID - Κλασικές γόβες - luggage

    60,00 €

    Αρχικά:149,95 €-60%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:80,00 €-25%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX KITTEN - Κλασικές γόβες - luggage
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX KITTEN - Κλασικές γόβες - luggage

    60,00 €

    Αρχικά:139,95 €-57%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:70,00 €έως-14%

  • Lauren Ralph Lauren, ADRIENNE ZEBRA-PRINT CANVAS PUMP - Κλασικές γόβες - ocelot/dark hickory
    • Προσφορά
    • Αποκλειστικό

    Lauren Ralph LaurenADRIENNE ZEBRA-PRINT CANVAS PUMP - Κλασικές γόβες - ocelot/dark hickory

    70,00 €

    Μέση Τιμή:144,95 €-52%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX KITTEN - Κλασικές γόβες - turquoise
    • Προσφορά
    • Mix & Match

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX KITTEN - Κλασικές γόβες - turquoise

    50,00 €

    Αρχικά:129,95 €-62%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:60,00 €-17%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX KITTEN - Κλασικές γόβες - brown
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX KITTEN - Κλασικές γόβες - brown

    100,00 €

    Μέση Τιμή:129,95 €-23%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX - Κλασικές γόβες - light blush
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Κλασικές γόβες - light blush

    100,00 €

    Μέση Τιμή:129,95 €-23%

  • Lauren Ralph Lauren, ADRIENNE - Κλασικές γόβες - deep saddle tan

    Lauren Ralph LaurenADRIENNE - Κλασικές γόβες - deep saddle tan

    110,00 €

    Αρχικά:139,95 €-21%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX - Κλασικές γόβες - red
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Κλασικές γόβες - red

    110,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-21%

  • Lauren Ralph Lauren, ADRIENNE SUEDE PUMP - Κλασικές γόβες - tan
    • Κορυφαία βαθμολογία

    Lauren Ralph LaurenADRIENNE SUEDE PUMP - Κλασικές γόβες - tan

    144,95 €

  • MICHAEL Michael Kors, AMARA TOE CAP SLING - Κλασικές γόβες - khaki
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsAMARA TOE CAP SLING - Κλασικές γόβες - khaki

    120,00 €

    Αρχικά:149,95 €-20%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:130,00 €-8%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX  - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - chocolate
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - chocolate

    110,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-21%

  • Lauren Ralph Lauren, ADRIENNE LEATHER PUMP - Κλασικές γόβες - lauren tan

    Lauren Ralph LaurenADRIENNE LEATHER PUMP - Κλασικές γόβες - lauren tan

    144,95 €

  • Tamaris, Κλασικές γόβες - mocca
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    TamarisΚλασικές γόβες - mocca

    50,00 €

    Μέση Τιμή:79,95 €-37%

  • Peter Kaiser, Κλασικές γόβες - hazel
    • Νέο

    Peter KaiserΚλασικές γόβες - hazel

    149,95 €

Περισσότερα από MICHAEL Michael Kors

Δες περισσότερα
  • MICHAEL Michael Kors, ALINA - Κλασικές γόβες - light blush
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA - Κλασικές γόβες - light blush

    110,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-21%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX  - Κλασικές γόβες - light blush
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Κλασικές γόβες - light blush

    110,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-21%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX  - Κλασικές γόβες - pale gold
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Κλασικές γόβες - pale gold

    70,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-50%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA - Κλασικές γόβες - gold-coloured
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA - Κλασικές γόβες - gold-coloured

    110,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-21%

  • MICHAEL Michael Kors, AMARA TOE CAP SLING - Κλασικές γόβες - soft pink
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsAMARA TOE CAP SLING - Κλασικές γόβες - soft pink

    80,00 €

    Αρχικά:174,95 €-54%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:100,00 €-20%

  • MICHAEL Michael Kors, AMARA TOE CAP SLING - Κλασικές γόβες - black
    • Νέο

    MICHAEL Michael KorsAMARA TOE CAP SLING - Κλασικές γόβες - black

    159,95 €

  • MICHAEL Michael Kors, ALORA - Κλασικές γόβες - husk
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALORA - Κλασικές γόβες - husk

    80,00 €

    Αρχικά:174,95 €-54%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:90,00 €-11%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX - Κλασικές γόβες - light cream
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Κλασικές γόβες - light cream

    80,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-43%

  • MICHAEL Michael Kors, AMARA MID - Κλασικές γόβες - loden
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsAMARA MID - Κλασικές γόβες - loden

    120,00 €

    Μέση Τιμή:149,95 €-20%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX SLING  - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - pale gold
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX SLING - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - pale gold

    120,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-14%

  • MICHAEL Michael Kors, CHERIE FLEX MID - Κλασικές γόβες - eggshell
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsCHERIE FLEX MID - Κλασικές γόβες - eggshell

    140,00 €

    Αρχικά:149,95 €-7%

  • MICHAEL Michael Kors, MARIANA KITTEN SANDAL - Κλασικές γόβες - vanilla
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsMARIANA KITTEN SANDAL - Κλασικές γόβες - vanilla

    120,00 €

    Αρχικά:149,95 €-20%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX - Κλασικές γόβες - dress blues
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Κλασικές γόβες - dress blues

    130,00 €

    Μέση Τιμή:139,95 €-7%

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - brown
    • Κορυφαία βαθμολογία

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - brown

    139,95 €

  • MICHAEL Michael Kors, ALINA FLEX SLING - Κλασικές γόβες - light blue
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsALINA FLEX SLING - Κλασικές γόβες - light blue

    80,00 €

    Αρχικά:149,95 €-47%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:90,00 €-11%

Καλύτερα μαζί
Προβάλλονται συχνά μαζί

Δες περισσότερα
  • Lauren Ralph Lauren, SATCHEL SMALL - Τσάντα χειρός - lauren tan
    • Προσφορά

    Lauren Ralph LaurenSATCHEL SMALL - Τσάντα χειρός - lauren tan

    360,00 €

    Αρχικά:394,95 €-9%

  • Lauren Ralph Lauren, CROSSHATCH LEATHER SCHYLAR CHARM - Μπρελόκ - red terracotta
    • Προσφορά

    Lauren Ralph LaurenCROSSHATCH LEATHER SCHYLAR CHARM - Μπρελόκ - red terracotta

    90,00 €

    Αρχικά:94,95 €-5%

  • Lauren Ralph Lauren, BELTING-PRINT TWILL MIDI SHIRTDRESS - Φόρεμα πουκάμισο - lauren navy

    Lauren Ralph LaurenBELTING-PRINT TWILL MIDI SHIRTDRESS - Φόρεμα πουκάμισο - lauren navy

    244,95 €

  • Lauren Ralph Lauren, LOGO-KEEPER LEATHER BELT - Ζώνη - classic caramel
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    Lauren Ralph LaurenLOGO-KEEPER LEATHER BELT - Ζώνη - classic caramel

    60,00 €

    Μέση Τιμή:104,95 €-43%

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - white

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - white

    24,99 €

  • MICHAEL Michael Kors, JANA XS TH XBODY - Τσάντα χειρός - vanilla/acorn

    MICHAEL Michael KorsJANA XS TH XBODY - Τσάντα χειρός - vanilla/acorn

    194,95 €

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - gold-coloured
    • Νέο

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - gold-coloured

    29,99 €

  • Lauren Ralph Lauren, TWIST-FRONT JERSEY SLEEVELESS DRESS - Φόρεμα από ζέρσεϊ - red terracotta

    Lauren Ralph LaurenTWIST-FRONT JERSEY SLEEVELESS DRESS - Φόρεμα από ζέρσεϊ - red terracotta

    224,95 €

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - pink

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - pink

    22,99 €

  • Lauren Ralph Lauren, Ζώνη - brown
    • Προσφορά

    Lauren Ralph LaurenΖώνη - brown

    40,00 €

    Αρχικά:84,95 €-53%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:50,00 €-20%

  • MICHAEL Michael Kors, TARYN SM CONV TZ TOTE XBODY - Τσάντα χειρός - blue
    • Αποκλειστικό
    • Mix & Match

    MICHAEL Michael KorsTARYN SM CONV TZ TOTE XBODY - Τσάντα χειρός - blue

    224,95 €

  • MICHAEL Michael Kors, HAMILTON MODERNE LG TOTE - Τσάντα χειρός - brown
    • Προσφορά

    MICHAEL Michael KorsHAMILTON MODERNE LG TOTE - Τσάντα χειρός - brown

    280,00 €

    Μέση Τιμή:349,95 €-20%

  • Lauren Ralph Lauren, NYLON MEDIUM KEATON TOTE BAG - Τσάντα Tote - brown
    • Προσφορά

    Lauren Ralph LaurenNYLON MEDIUM KEATON TOTE BAG - Τσάντα Tote - brown

    80,00 €

    Μέση Τιμή:144,95 €-45%

  • Anna Field by Zalando, Τσάντα χειρός - gold-coloured
    • Προσφορά

    Anna Field by ZalandoΤσάντα χειρός - gold-coloured

    20,00 €

    Μέση Τιμή:29,99 €-33%

  • Lauren Ralph Lauren, PLEATED STRETCH JERSEY WIDE-LEG PANT - Παντελόνι - black

    Lauren Ralph LaurenPLEATED STRETCH JERSEY WIDE-LEG PANT - Παντελόνι - black

    184,95 €

Περισσότερες επωνυμίες

  • adidas
  • ASICS
  • Billionaire Boys Club
  • Birkenstock
  • BOSS
  • Burberry
  • Calvin Klein
  • Camper
  • Champion
  • Columbia
  • Converse
  • Crocs
  • Diesel
  • Diesel
  • Dr. Martens
  • GAP
  • Gucci
  • Guess
  • Hugo Boss
  • Jordan
  • KARL LAGERFELD
  • Karl Lagerfeld
  • Lacoste
  • LEGO
  • Marks & Spencer
  • Max Mara
  • Michael Kors
  • New Balance
  • Nike
  • Pinko
  • Polo Ralph Lauren
  • Puma
  • Ralph Lauren
  • Ray-Ban
  • Skechers
  • Swarovski
  • Tamaris
  • The North Face
  • Timberland
  • Tommy Hilfiger
  • Trendyol
  • Triumph
  • UGG
  • Under Armour
  • Vans
  • Versace

Περισσότερες κατηγορίες

  • Loafers
  • T-Shirts
  • Αδιάβροχα
  • Αθλητικά παπούτσια
  • Αντιανεμικά
  • Γαλότσες
  • Γιλέκα
  • Δερμάτινα μπουφάν
  • Δερμάτινα Παντελόνια
  • Είδη κολύμβησης
  • Ζακέτες
  • Ισοθερμικά εσώρουχα
  • Καλοκαιρινά μπουφάν
  • Καμπαρντίνες
  • Μοκασίνια
  • Μπότες
  • Μπότες Biker
  • Μπότες Cowboy
  • Μπότες Μάχης
  • Μπουφάν
  • Μπουφάν hardshell
  • Μπουφάν softshell
  • Μπουφάν Τύπου Bomber
  • Παλτά
  • Παντελόνι Cargo
  • Παντελόνια
  • Παντόφλες Παραλίας
  • Παπούτσια
  • Παπούτσια ιστιοπλοΐας
  • Πετσέτα παραλίας
  • Πουκάμισα
  • Πουλόβερ
  • Ρόμπες & Μπουρνούζια
  • Ρούχα
  • Σαγιονάρες
  • Σανδάλια
  • Τζιν
  • Φόρμες
  • Φόρμες εργασίας
  • Φούτερ
  • Φούτερ & Hoodies
  • Φούτερ με Κουκούλα
  • Φούτερ με Φερμουάρ
  • Χειμερινές μπότες

Τι θα έλεγες να λάβεις 15% στην επόμενη σου αγορά;*
Απευθείας στο email σου

Λάβε προσφορές, δες τις νέες συλλογές και βρες στυλιστική έμπνευση στα ενημερωτικά μας δελτία.

Διαχειρίσου τις προτιμήσεις σου

Τι σε ενδιαφέρει περισσότερο;

Δες περισσότερα (θα πρέπει να συνδεθείς)

Για να μάθεις πώς επεξεργαζόμαστε τα δεδομένα σου, επισκέψου τον ιστότοπο Δήλωση απορρήτου. Μπορείς να απεγγραφή ανά πάσα στιγμή χωρίς χρέωση.

* Όροι και προϋποθέσεις κουπουνιού

helpΒοήθεια και Επικοινωνία

  • Εμφάνιση όλων των θεμάτων βοήθειας
  • Παρακολούθησε το δέμα σου
  • Ανάφερε ένα προϊόν με ζημιά
  • Πληροφορίες παράδοσης
  • Επίστρεψε μια παραγγελία
  • Βρες το κατάλληλο μέγεθος
  • Πώς να επαναφέρεις τον κωδικό πρόσβασής σου
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας
  • Ανάφερε μια ευπάθεια

gift_cardΔωροκάρτες

  • Αγόρασε δωροκάρτες
  • Πληροφορίες για τις δωροκάρτες και τα κουπόνια
  • Εξαργύρωσε μια δωροκάρτα
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας

zalando_logo_outlinedΣχετικά με εμάς

  • Επισκέψου τον εταιρικό ιστότοπό μας
  • Θέσεις εργασίας στη Zalando
  • Γραφείο Τύπου
  • Επενδυτικές σχέσεις

truckΟι συνεργάτες μας

credit_cardΟι τρόποι πληρωμής μας

shopping_bag_fullΟι δεσμεύσεις μας

  • Δωρεάν αποστολή*
  • Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών
  • Δωρεάν επιστροφή

zalando_logo_outlinedΟι υπηρεσίες μας

  • Υπηρεσίες μάρκετινγκ
  • Μάθε περισσότερα
  • Blog τεχνολογίας
  • Δήλωση νομικού περιεχομένου
  • Όροι και προϋποθέσεις
  • Δήλωση απορρήτου
  • Προτιμήσεις για τα δεδομένα
  • Οδηγίες κοινότητας
  • Δήλωση προσβασιμότητας
  • Υπαναχώρηση

Εφαρμογές της Zalando:

QR Code App Download

Μπορείς επίσης να μας βρεις στο

  • facebook
  • instagram
  • pinterest