Φούτερ με φερμουάρ
Φούτερ με φερμουάρ
Βοήθεια και επικοινωνίαΔωρεάν κανονική παράδοση άνω των €29,90 & δωρεάν επιστροφές*Πολιτική επιστροφών 30 ημερώνΔωροκάρτες
  • Γυναικεία
  • Ανδρικά
  • Παιδικά
Zalando homeZalando home
Ο λογαριασμός σας
  • Back to school '26
  • Κορίτσια
  • Αγόρια
  • Βρέφη
  • Παπούτσια
  • Αξεσουάρ
  • Αθλητικά
  • Designer
  • Προσφορές %
Δεν υπάρχει ιστορικό αναζήτησης
  • Παιδικά
  • Παιδικά
Φούτερ με πλήρη φερμουάρ σε ανοιχτό γκρι χρώμα, με μπροστινές τσέπες, ριμπ μανσέτες και τελείωμα, ενσωματωμένη κουκούλα και μικρό μαύρο λογότυπο υπογραφής στο στήθος.

Karl Kani
SIGNATURE HOODIE JUNIOR - Φούτερ με φερμουάρ - grey melange

55,99 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Τρέχον επιλεγμένο χρώμαΧρώμα: grey melange

Απομένουν μόνο 1

Παράδοση

Πωλείται από

, αποστέλλεται από τη Zalando

.

  • Κανονική παράδοση

    Δευ 7 Σεπ – Παρ 11 Σεπ

    δωρεάν

Δωρεάν αποστολή και επιστροφή

Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

Τύπος επένδυσης:
Χωρίς επένδυση
Ύφασμα:
Φούτερ
Οδηγίες φροντίδας:
Μη χρησιμοποιείτε λευκαντικό, μην στεγνώνετε στο στεγνωτήριο

Λαιμόκοψη:
Στρογγυλή λαιμόκοψη
Γιακάς:
Κουκούλα
Κούμπωμα:
Φερμουάρ
Τσέπες:
Διαχωρισμένη τσέπη κουκούλας
Μανσέτες:
Rib
Λεπτομέρεια κουκούλας:
Με επένδυση
Σχέδιο:
Μοτίβο
Λεπτομέρειες:
Ελαστική μέση
Αδιάβροχο:
Όχι
Αριθμός προϊόντος:
KK126K008-C11

Εφαρμογή:
Regular
Σχήμα:
Ίσιο
Μήκος:
Κανονικές
Μήκος μανικού:
Μακρύ

Karl Kani

Στυλιστικές παραλλαγές
Πώς σου φαίνονται;

Δες περισσότερα
Nike Sportswear, Φούτερ με φερμουάρ - dark grey heather/black/white
  • Προσφορά
  • Παιδικά

Nike SportswearΦούτερ με φερμουάρ - dark grey heather/black/white

60,00 €

Μέση Τιμή:79,95 €-25%

Tommy Hilfiger, BRAND LOVE - Φούτερ με φερμουάρ - grey heather
  • Παιδικά
  • Νέο

Tommy HilfigerBRAND LOVE - Φούτερ με φερμουάρ - grey heather

Από64,95 €

LMTD, HOODIE MIT REISSVERSCHLUSS SCUBA UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - light grey melange
  • Παιδικά

LMTDHOODIE MIT REISSVERSCHLUSS SCUBA UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - light grey melange

46,99 €

Abercrombie & Fitch, Φούτερ με φερμουάρ - grey
  • Παιδικά
  • Νέο

Abercrombie & FitchΦούτερ με φερμουάρ - grey

59,95 €

Jack & Jones Junior, JJERUSH BLOCKINGHOOD BOMBER NOOS JNR - Μπουφάν softshell - navy blazer
  • Παιδικά

Jack & Jones JuniorJJERUSH BLOCKINGHOOD BOMBER NOOS JNR - Μπουφάν softshell - navy blazer

44,99 €

Jordan, JUMPMAN HOODIE - Φούτερ με φερμουάρ - grey heather
  • Παιδικά

JordanJUMPMAN HOODIE - Φούτερ με φερμουάρ - grey heather

49,95 €

Levi's®, ESSENTIAL - Φούτερ με φερμουάρ - fields of rye
  • Παιδικά

Levi's®ESSENTIAL - Φούτερ με φερμουάρ - fields of rye

Από39,95 €

Jordan, BROOKLYN - Φούτερ με φερμουάρ - black
  • Παιδικά
  • Νέο

JordanBROOKLYN - Φούτερ με φερμουάρ - black

54,95 €

Karl Kani, RETRO PATCH  - Φούτερ με φερμουάρ - black lightblue
  • Προσφορά
  • Παιδικά

Karl KaniRETRO PATCH - Φούτερ με φερμουάρ - black lightblue

47,49 €

Αρχικά:59,95 €-21%

Levi's®, CREW JOGG SET UNISEX - Φόρμα - fields of rye
  • Παιδικά

Levi's®CREW JOGG SET UNISEX - Φόρμα - fields of rye

Από39,95 €

GAP, HERITAGE UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - dazzling blue
  • Παιδικά

GAPHERITAGE UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - dazzling blue

27,95 €

Calvin Klein Jeans, MINI BADGE UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - medium grey heather
  • Προσφορά
  • Παιδικά

Calvin Klein JeansMINI BADGE UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - medium grey heather

60,00 €

Αρχικά:74,95 €-20%

Τελευταία χαμηλότερη τιμή:70,00 €-14%

Tommy Hilfiger, FLAG UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - copenhagen blue
  • Προσφορά
  • Παιδικά

Tommy HilfigerFLAG UNISEX - Φούτερ με φερμουάρ - copenhagen blue

Από60,00 €

Μέση Τιμή:64,95 €έως-12%

Bruno Banani, LOGO PRINT - Φούτερ με φερμουάρ - gray
  • Παιδικά

Bruno BananiLOGO PRINT - Φούτερ με φερμουάρ - gray

29,99 €

Polo Ralph Lauren, DOUBLE-KNIT FULL-ZIP HOODIE 7-14Y - Φούτερ με φερμουάρ - polo black
  • Designer
  • Παιδικά

Polo Ralph LaurenDOUBLE-KNIT FULL-ZIP HOODIE 7-14Y - Φούτερ με φερμουάρ - polo black

115,00 €

Περισσότερα από Karl Kani

  • Karl Kani, CHEST SIGNATURE ESSENTIAL - Φούτερ με φερμουάρ - black
    • Παιδικά

    Karl KaniCHEST SIGNATURE ESSENTIAL - Φούτερ με φερμουάρ - black

    49,95 €

  • Karl Kani, Φούτερ με κουκούλα - dark blue
    • Παιδικά
    • Νέο

    Karl KaniΦούτερ με κουκούλα - dark blue

    45,95 €

  • Karl Kani, OG SHADOW SOCCER JUNIOR - Μπλουζάκι με στάμπα - light blue
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    Karl KaniOG SHADOW SOCCER JUNIOR - Μπλουζάκι με στάμπα - light blue

    22,99 €

    Μέση Τιμή:35,99 €-36%

  • Karl Kani, Μπλουζάκι με στάμπα - white
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    Karl KaniΜπλουζάκι με στάμπα - white

    19,49 €

    Αρχικά:24,95 €-22%

Καλύτερα μαζί
Προβάλλονται συχνά μαζί

Δες περισσότερα
  • LMTD, Loose Fit - Τζιν χαλαρής εφαρμογής - vintage dark blue denim
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    LMTDLoose Fit - Τζιν χαλαρής εφαρμογής - vintage dark blue denim

    35,95 €

    Αρχικά:44,99 €-20%

  • Name it, JEANS STRAIGHT FIT - Straight leg jeans - dark grey denim
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    Name itJEANS STRAIGHT FIT - Straight leg jeans - dark grey denim

    27,95 €

    Αρχικά:34,99 €-20%

  • Tommy Hilfiger, TEE UNISEX 2 PACK - Βασικό μπλουζάκι - navy blue/white
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    Tommy HilfigerTEE UNISEX 2 PACK - Βασικό μπλουζάκι - navy blue/white

    30,00 €

    Μέση Τιμή:34,95 €-14%

  • LMTD, SWEATPANTS REGULAR FIT UNISEX - Παντελόνι φόρμας - grey melange
    • Παιδικά

    LMTDSWEATPANTS REGULAR FIT UNISEX - Παντελόνι φόρμας - grey melange

    34,99 €

  • Name it, NKFROSE HW WIDE JEANS DESTR 1411-BE NOOS - Straight leg jeans - light grey denim
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Παιδικά

    Name itNKFROSE HW WIDE JEANS DESTR 1411-BE NOOS - Straight leg jeans - light grey denim

    29,99 €

  • The North Face, TEEN EVOLUTION SIMPLE DOME TEE UNISEX - Βασικό μπλουζάκι - white
    • Παιδικά

    The North FaceTEEN EVOLUTION SIMPLE DOME TEE UNISEX - Βασικό μπλουζάκι - white

    16,95 €

  • adidas Originals, WIDE LEG PANTS UNISEX - Παντελόνι φόρμας - grey
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    adidas OriginalsWIDE LEG PANTS UNISEX - Παντελόνι φόρμας - grey

    20,00 €

    Αρχικά:34,95 €-43%

  • Nike Sportswear, AIR FORCE 1 LE UNISEX - Αθλητικά παπούτσια - white
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    Nike SportswearAIR FORCE 1 LE UNISEX - Αθλητικά παπούτσια - white

    70,00 €

    Αρχικά:99,95 €-30%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:80,00 €-13%

  • Tommy Hilfiger, ESSENTIAL UNISEX - Μπλούζα με μακριά μανίκια - dark blue
    • Παιδικά

    Tommy HilfigerESSENTIAL UNISEX - Μπλούζα με μακριά μανίκια - dark blue

    24,95 €

  • Nike Sportswear, CLUB UNISEX - Παντελόνι φόρμας - black/white
    • Παιδικά
    • Mix & Match

    Nike SportswearCLUB UNISEX - Παντελόνι φόρμας - black/white

    39,95 €

  • Nike Sportswear, CLUB UNISEX - Παντελόνι φόρμας - black/white
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    Nike SportswearCLUB UNISEX - Παντελόνι φόρμας - black/white

    30,00 €

    Αρχικά:39,95 €-25%

  • Nike Sportswear, TEE FUTURA UNISEX - Βασικό μπλουζάκι - white
    • Παιδικά

    Nike SportswearTEE FUTURA UNISEX - Βασικό μπλουζάκι - white

    17,95 €

  • Tommy Hilfiger, TEAM GRAPHIC UNISEX - Μπλούζα με μακριά μανίκια - dark night navy
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    Tommy HilfigerTEAM GRAPHIC UNISEX - Μπλούζα με μακριά μανίκια - dark night navy

    Από30,00 €

    Αρχικά:34,95 €έως-14%

  • Nike Sportswear, CLUB PANT UNISEX - Παντελόνι φόρμας - black/white
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    Nike SportswearCLUB PANT UNISEX - Παντελόνι φόρμας - black/white

    40,00 €

    Μέση Τιμή:49,95 €-20%

  • Nike Sportswear, Παντελόνι φόρμας - dark grey heather/black
    • Προσφορά
    • Παιδικά

    Nike SportswearΠαντελόνι φόρμας - dark grey heather/black

    60,00 €

    Μέση Τιμή:69,95 €-14%

Περισσότερες επωνυμίες

  • adidas
  • ASICS
  • Billionaire Boys Club
  • Birkenstock
  • BOSS
  • Burberry
  • Calvin Klein
  • Camper
  • Champion
  • Columbia
  • Converse
  • Crocs
  • Diesel
  • Dr. Martens
  • GAP
  • Gucci
  • Guess
  • Hugo Boss
  • Jordan
  • KARL LAGERFELD
  • Karl Lagerfeld
  • Lacoste
  • LEGO
  • Marks & Spencer
  • Max Mara
  • Michael Kors
  • New Balance
  • Nike
  • Pinko
  • Polo Ralph Lauren
  • Puma
  • Ralph Lauren
  • Ray-Ban
  • Skechers
  • Swarovski
  • Tamaris
  • The North Face
  • Timberland
  • Tommy Hilfiger
  • Trendyol
  • Triumph
  • UGG
  • Under Armour
  • Vans
  • Versace

Περισσότερες κατηγορίες

  • Loafers
  • T-Shirts
  • Αδιάβροχα
  • Αθλητικά παπούτσια
  • Αντιανεμικά
  • Γαλότσες
  • Γιλέκα
  • Δερμάτινα μπουφάν
  • Δερμάτινα Παντελόνια
  • Είδη κολύμβησης
  • Ζακέτες
  • Ισοθερμικά εσώρουχα
  • Καλοκαιρινά μπουφάν
  • Καμπαρντίνες
  • Μοκασίνια
  • Μπότες
  • Μπότες Biker
  • Μπότες Cowboy
  • Μπότες Μάχης
  • Μπουφάν
  • Μπουφάν hardshell
  • Μπουφάν softshell
  • Μπουφάν Τύπου Bomber
  • Παλτά
  • Παντελόνι Cargo
  • Παντελόνια
  • Παντόφλες Παραλίας
  • Παπούτσια
  • Παπούτσια ιστιοπλοΐας
  • Πετσέτα παραλίας
  • Πουκάμισα
  • Πουλόβερ
  • Ρόμπες & Μπουρνούζια
  • Ρούχα
  • Σαγιονάρες
  • Σανδάλια
  • Τζιν
  • Φόρμες
  • Φόρμες εργασίας
  • Φούτερ
  • Φούτερ & Hoodies
  • Φούτερ με Κουκούλα
  • Φούτερ με Φερμουάρ
  • Χειμερινές μπότες

Τι θα έλεγες να λάβεις 15% στην επόμενη σου αγορά;*
Απευθείας στο email σου

Λάβε προσφορές, δες τις νέες συλλογές και βρες στυλιστική έμπνευση στα ενημερωτικά μας δελτία.

Διαχειρίσου τις προτιμήσεις σου

Τι σε ενδιαφέρει περισσότερο;

Δες περισσότερα (θα πρέπει να συνδεθείς)

Για να μάθεις πώς επεξεργαζόμαστε τα δεδομένα σου, επισκέψου τον ιστότοπο Δήλωση απορρήτου. Μπορείς να απεγγραφή ανά πάσα στιγμή χωρίς χρέωση.

* Όροι και προϋποθέσεις κουπουνιού

helpΒοήθεια και Επικοινωνία

  • Εμφάνιση όλων των θεμάτων βοήθειας
  • Παρακολούθησε το δέμα σου
  • Ανάφερε ένα προϊόν με ζημιά
  • Πληροφορίες παράδοσης
  • Επίστρεψε μια παραγγελία
  • Βρες το κατάλληλο μέγεθος
  • Πώς να επαναφέρεις τον κωδικό πρόσβασής σου
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας
  • Ανάφερε μια ευπάθεια

gift_cardΔωροκάρτες

  • Αγόρασε δωροκάρτες
  • Πληροφορίες για τις δωροκάρτες και τα κουπόνια
  • Εξαργύρωσε μια δωροκάρτα
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας

zalando_logo_outlinedΣχετικά με εμάς

  • Επισκέψου τον εταιρικό ιστότοπό μας
  • Θέσεις εργασίας στη Zalando
  • Γραφείο Τύπου
  • Επενδυτικές σχέσεις

truckΟι συνεργάτες μας

credit_cardΟι τρόποι πληρωμής μας

shopping_bag_fullΟι δεσμεύσεις μας

  • Δωρεάν αποστολή*
  • Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών
  • Δωρεάν επιστροφή

zalando_logo_outlinedΟι υπηρεσίες μας

  • Υπηρεσίες μάρκετινγκ
  • Μάθε περισσότερα
  • Blog τεχνολογίας
  • Δήλωση νομικού περιεχομένου
  • Όροι και προϋποθέσεις
  • Δήλωση απορρήτου
  • Προτιμήσεις για τα δεδομένα
  • Οδηγίες κοινότητας
  • Δήλωση προσβασιμότητας
  • Υπαναχώρηση

Εφαρμογές της Zalando:

QR Code App Download

Μπορείς επίσης να μας βρεις στο

  • facebook
  • instagram
  • pinterest