Κλασικές γόβες
Κλασικές γόβες
Βοήθεια και επικοινωνίαΔωρεάν κανονική παράδοση άνω των €29,90 & δωρεάν επιστροφές*Πολιτική επιστροφών 30 ημερώνΔωροκάρτες
  • Γυναικεία
  • Ανδρικά
  • Παιδικά
Zalando homeZalando home
Ο λογαριασμός σας
  • Eκπτώσεις %
  • Νέες Αφίξεις
  • Ρούχα
  • Παπούτσια
  • Αθλητικά
  • Streetwear
  • Αξεσουάρ
  • Designer
  • Smart Τιμές
  • Home
  • Μάρκες
Δεν υπάρχει ιστορικό αναζήτησης
  • Προσφορά
  • Προσφορά
Μυτερά slingback παπούτσια από υλικό με υφή φιδιού, με λεπτό μαύρο τακούνι και σχέδιο με κοψίματα στα πλάγια.

Even&Odd by Zalando
Κλασικές γόβες - grey/black

20,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Αρχικά:29,99 €-33%

Τελευταία χαμηλότερη τιμή:29,89 €-33%

Τρέχον επιλεγμένο χρώμαΧρώμα: grey/black

  • Επιλέχθηκε, grey/black
  • Δεν επιλέχθηκε, black
  • Δεν επιλέχθηκε, brown
  • Δεν επιλέχθηκε, pink
  • Επιλέχθηκε, grey/black
  • Δεν επιλέχθηκε, black
  • Δεν επιλέχθηκε, brown
  • Δεν επιλέχθηκε, pink

Βρες το μέγεθος που αντιστοιχεί στις αναλογίες σου

Τα πρότυπα έχουν σημασία.

Αυτό το προϊόν περιλαμβάνει υλικά τα οποία πληρούν πρότυπα τρίτων φορέων.

Παράδοση

Πωλείται και αποστέλλεται από

  • Κανονική παράδοση

    Τετ 5 Αυγ – Παρ 7 Αυγ

    € 3,99

Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

Υλικό επάνω μέρους:
 
Δερματίνη υψηλής ποιότητας
Υλικό εσωτερικού μέρους:
 
Απομίμηση δέρματος
Εσωτερική σόλα:
 
Απομίμηση δέρματος
Σόλα:
 
Συνθετικά
Τύπος επένδυσης:
 
Ψυχρή επένδυση
Ύφασμα:
 
Δερματίνη

Μύτη παπουτσιού:
 
Μυτερό
Τύπος τακουνιού:
 
Στιλέτο
Κούμπωμα:
 
Χωρίς κούμπωμα
Σχέδιο:
 
Animal print
Λεπτομέρειες:
 
Ελαστικό ένθετο
Αριθμός προϊόντος:
 
EV411B0BF-C11

Ύψος τακουνιού:
 
Μεσαίο

Even&Odd by Zalando

Ολοκλήρωση της εμφάνισης
Έμπνευση για ένδυση

Γυναίκα με μαύρο μίνι φόρεμα με διάφανα φουσκωτά μανίκια, μαύρα γυαλιά ηλίου, παπούτσια με σχέδια, κρατώντας μια μικρή μπεζ τσάντα, στέκεται δίπλα σε θόλο γυάλινη πόρτα.
saravida_
Μπεζ αμάνικο πουκάμισο με μαύρες πουά βούλες, βολάν στα κοντά μανίκια, μπροστινός δεσμός σε στρογγυλή λαιμόκοψη και οριζόντιες πτυχώσεις κοντά στο τελείωμα.; Ανοιχτό μπλε τζιν παντελόνι με ψηλή μέση και φαρδιά εφαρμογή, με μπροστινές τσέπες, θηλιές για ζώνη, φερμουάρ και τζιν ζώνη στο ίδιο χρώμα.; Μυτερά slingback παπούτσια από υλικό με υφή φιδιού, με λεπτό μαύρο τακούνι και σχέδιο με κοψίματα στα πλάγια.; Μικρή μαύρη γυαλιστερή τσάντα με δύο μακριές λαβές και λεπτομέρειες με ρυθμιζόμενο κορδόνι στο πλάι σε απλό ανοιχτό φόντο.
από Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando
Zalando

Στυλιστικές παραλλαγές
Πώς σου φαίνονται;

Δες περισσότερα
  • Even&Odd by Zalando, Μπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - brown/black
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΜπαλαρίνες με λουράκι στον αστράγαλο - brown/black

    20,00 €

    Αρχικά:29,99 €-33%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:29,89 €-33%

  • Even&Odd by Zalando, Σανδάλια - denim
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΣανδάλια - denim

    30,00 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-25%

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - dark red

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - dark red

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - black

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - black

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - transparent
    • Νέο

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - transparent

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - black
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - black

    20,00 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-50%

  • Simmi London, LAYLIN - Κλασικές γόβες - nude
    • Προσφορά

    Simmi LondonLAYLIN - Κλασικές γόβες - nude

    30,00 €

    Μέση Τιμή:44,95 €-33%

  • Even&Odd by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - gold/silver

    Even&Odd by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - gold/silver

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Σανδάλια - burgundy
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΣανδάλια - burgundy

    30,00 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-25%

  • Even&Odd Wide Fit by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - black
    • Προσφορά
    • Φαρδιά

    Even&Odd Wide Fit by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - black

    20,00 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-50%

  • Call it Spring, DANIELLAA - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - black

    Call it SpringDANIELLAA - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - black

    39,95 €

  • Call it Spring, ATHEENA - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - brown
    • Προσφορά

    Call it SpringATHEENA - Ψηλοτάκουνα παπούτσια - brown

    30,00 €

    Μέση Τιμή:59,95 €-50%

  • Madden Girl, BIZZYY - Κλασικές γόβες - natural
    • Προσφορά

    Madden GirlBIZZYY - Κλασικές γόβες - natural

    60,00 €

    Μέση Τιμή:79,95 €-25%

  • Anna Field by Zalando, Κλασικές γόβες - brown

    Anna Field by ZalandoΚλασικές γόβες - brown

    34,99 €

  • Even&Odd Wide Fit by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - brown/black
    • Προσφορά
    • Φαρδιά

    Even&Odd Wide Fit by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - brown/black

    30,00 €

    Αρχικά:34,99 €-14%

Περισσότερα από Even&Odd by Zalando

Δες περισσότερα
  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - beige toasted patent
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - beige toasted patent

    30,00 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-25%

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - white
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - white

    30,00 €

    Αρχικά:39,99 €-25%

  • Even&Odd by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - silver coloured

    Even&Odd by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - silver coloured

    44,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - dark brown

    Even&Odd by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - dark brown

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - denim

    Even&Odd by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - denim

    34,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - brown

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - brown

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - black

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - black

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - light pink
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - light pink

    20,00 €

    Μέση Τιμή:34,99 €-43%

  • Even&Odd by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - dark brown

    Even&Odd by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - dark brown

    34,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - black

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - black

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - moccha brown

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - moccha brown

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Ψηλοτάκουνα παπούτσια - dark red

    Even&Odd by ZalandoΨηλοτάκουνα παπούτσια - dark red

    39,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Σανδάλια - pink
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΣανδάλια - pink

    40,00 €

    Μέση Τιμή:44,99 €-11%

  • Even&Odd by Zalando, LILA - Κλασικές γόβες - white

    Even&Odd by ZalandoLILA - Κλασικές γόβες - white

    49,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Κλασικές γόβες - black
    • Προσφορά

    Even&Odd by ZalandoΚλασικές γόβες - black

    30,00 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-25%

Καλύτερα μαζί
Προβάλλονται συχνά μαζί

Δες περισσότερα
  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - bordeaux

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - bordeaux

    22,99 €

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - bordeaux

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - bordeaux

    27,99 €

  • Anna Field by Zalando, Τσάντα χειρός - gold-coloured
    • Προσφορά

    Anna Field by ZalandoΤσάντα χειρός - gold-coloured

    20,00 €

    Μέση Τιμή:29,99 €-33%

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - gold-coloured
    • Νέο

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - gold-coloured

    29,99 €

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - white

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - white

    24,99 €

  • Anna Field by Zalando, C24169 - Τσάντα χειρός - white

    Anna Field by ZalandoC24169 - Τσάντα χειρός - white

    27,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Τσάντα χειρός - dark red

    Even&Odd by ZalandoΤσάντα χειρός - dark red

    24,99 €

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - pink

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - pink

    22,99 €

  • Anna Field by Zalando, Τσαντάκι - gold-coloured

    Anna Field by ZalandoΤσαντάκι - gold-coloured

    24,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Τσαντάκι - silver-coloured

    Even&Odd by ZalandoΤσαντάκι - silver-coloured

    24,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Τσαντάκι - silver-coloured

    Even&Odd by ZalandoΤσαντάκι - silver-coloured

    24,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Τσάντα χειρός - silver-coloured

    Even&Odd by ZalandoΤσάντα χειρός - silver-coloured

    22,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Τσάντα χιαστί - gold

    Even&Odd by ZalandoΤσάντα χιαστί - gold

    24,99 €

  • Anna Field by Zalando, Τσάντα χειρός - brown

    Anna Field by ZalandoΤσάντα χειρός - brown

    29,99 €

  • Even&Odd by Zalando, Τσαντάκι - gold-coloured

    Even&Odd by ZalandoΤσαντάκι - gold-coloured

    19,99 €

Περισσότερες επωνυμίες

  • adidas
  • ASICS
  • Billionaire Boys Club
  • Birkenstock
  • BOSS
  • Burberry
  • Calvin Klein
  • Camper
  • Champion
  • Columbia
  • Converse
  • Crocs
  • Diesel
  • Diesel
  • Dr. Martens
  • GAP
  • Gucci
  • Guess
  • Hugo Boss
  • Jordan
  • KARL LAGERFELD
  • Karl Lagerfeld
  • Lacoste
  • LEGO
  • Marks & Spencer
  • Max Mara
  • Michael Kors
  • New Balance
  • Nike
  • Pinko
  • Polo Ralph Lauren
  • Puma
  • Ralph Lauren
  • Ray-Ban
  • Skechers
  • Swarovski
  • Tamaris
  • The North Face
  • Timberland
  • Tommy Hilfiger
  • Trendyol
  • Triumph
  • UGG
  • Under Armour
  • Vans
  • Versace

Περισσότερες κατηγορίες

  • Loafers
  • T-Shirts
  • Αδιάβροχα
  • Αθλητικά παπούτσια
  • Αντιανεμικά
  • Γαλότσες
  • Γιλέκα
  • Δερμάτινα μπουφάν
  • Δερμάτινα Παντελόνια
  • Είδη κολύμβησης
  • Ζακέτες
  • Ισοθερμικά εσώρουχα
  • Καλοκαιρινά μπουφάν
  • Καμπαρντίνες
  • Μοκασίνια
  • Μπότες
  • Μπότες Biker
  • Μπότες Cowboy
  • Μπότες Μάχης
  • Μπουφάν
  • Μπουφάν hardshell
  • Μπουφάν softshell
  • Μπουφάν Τύπου Bomber
  • Παλτά
  • Παντελόνι Cargo
  • Παντελόνια
  • Παντόφλες Παραλίας
  • Παπούτσια
  • Παπούτσια ιστιοπλοΐας
  • Πετσέτα παραλίας
  • Πουκάμισα
  • Πουλόβερ
  • Ρόμπες & Μπουρνούζια
  • Ρούχα
  • Σαγιονάρες
  • Σανδάλια
  • Τζιν
  • Φόρμες
  • Φόρμες εργασίας
  • Φούτερ
  • Φούτερ & Hoodies
  • Φούτερ με Κουκούλα
  • Φούτερ με Φερμουάρ
  • Χειμερινές μπότες

Τι θα έλεγες να λάβεις 15% στην επόμενη σου αγορά;*
Απευθείας στο email σου

Λάβε προσφορές, δες τις νέες συλλογές και βρες στυλιστική έμπνευση στα ενημερωτικά μας δελτία.

Διαχειρίσου τις προτιμήσεις σου

Τι σε ενδιαφέρει περισσότερο;

Δες περισσότερα (θα πρέπει να συνδεθείς)

Για να μάθεις πώς επεξεργαζόμαστε τα δεδομένα σου, επισκέψου τον ιστότοπο Δήλωση απορρήτου. Μπορείς να απεγγραφή ανά πάσα στιγμή χωρίς χρέωση.

* Όροι και προϋποθέσεις κουπουνιού

helpΒοήθεια και Επικοινωνία

  • Εμφάνιση όλων των θεμάτων βοήθειας
  • Παρακολούθησε το δέμα σου
  • Ανάφερε ένα προϊόν με ζημιά
  • Πληροφορίες παράδοσης
  • Επίστρεψε μια παραγγελία
  • Βρες το κατάλληλο μέγεθος
  • Πώς να επαναφέρεις τον κωδικό πρόσβασής σου
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας
  • Ανάφερε μια ευπάθεια

gift_cardΔωροκάρτες

  • Αγόρασε δωροκάρτες
  • Πληροφορίες για τις δωροκάρτες και τα κουπόνια
  • Εξαργύρωσε μια δωροκάρτα
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας

zalando_logo_outlinedΣχετικά με εμάς

  • Επισκέψου τον εταιρικό ιστότοπό μας
  • Θέσεις εργασίας στη Zalando
  • Γραφείο Τύπου
  • Επενδυτικές σχέσεις

truckΟι συνεργάτες μας

credit_cardΟι τρόποι πληρωμής μας

shopping_bag_fullΟι δεσμεύσεις μας

  • Δωρεάν αποστολή*
  • Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών
  • Δωρεάν επιστροφή

zalando_logo_outlinedΟι υπηρεσίες μας

  • Υπηρεσίες μάρκετινγκ
  • Μάθε περισσότερα
  • Blog τεχνολογίας
  • Δήλωση νομικού περιεχομένου
  • Όροι και προϋποθέσεις
  • Δήλωση απορρήτου
  • Προτιμήσεις για τα δεδομένα
  • Οδηγίες κοινότητας
  • Δήλωση προσβασιμότητας
  • Υπαναχώρηση

Εφαρμογές της Zalando:

QR Code App Download

Μπορείς επίσης να μας βρεις στο

  • facebook
  • instagram
  • pinterest