Βοήθεια και επικοινωνίαΔωρεάν κανονική παράδοση άνω των €29,90 & δωρεάν επιστροφές*Πολιτική επιστροφών 30 ημερώνΔωροκάρτες
Φούτερ με κουκούλα
Φούτερ με κουκούλα
  • Γυναικεία
  • Ανδρικά
  • Παιδικά
Zalando homeZalando home
Ο λογαριασμός σας
  • Νέες Αφίξεις
  • Ρούχα
  • Παπούτσια
  • Αθλητικά
  • Streetwear
  • Αξεσουάρ
  • Designer
  • Home
  • Smart Τιμές
  • Μάρκες
  • Προσφορές %
Δεν υπάρχει ιστορικό αναζήτησης
  • Προσφορά
  • Προσφορά
Σκούρο καφέ φούτερ με μεγάλη λευκή εκτύπωση στο πίσω μέρος, που περιλαμβάνει διάφορες κίνητρες φράσεις. Μαλακό ύφασμα, άνετη εφαρμογή, μακριά μανίκια.

Dropsize
HEAVY NO RULES - Φούτερ με κουκούλα - dark chocolate

36,49 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Διάμεση τιμή:45,99 €-21%

  • Επιλέχθηκε, chocolate
  • Δεν επιλέχθηκε, dark chocolate
  • Επιλέχθηκε, chocolate
  • Δεν επιλέχθηκε, dark chocolate

Τρέχον επιλεγμένο χρώμαΧρώμα: dark chocolate

Το μέγεθος του προϊόντος είναι μεγαλύτερο από το κανονικό, επομένως προτείνουμε να αγοράσεις ένα μέγεθος μικρότερο

Παράδοση

Πωλείται από

, αποστέλλεται από τη Zalando

.

  • Κανονική παράδοση

    Δευ 7 Σεπ – Παρ 11 Σεπ

    δωρεάν

Δωρεάν αποστολή και επιστροφή

Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

Τύπος επένδυσης:
Χωρίς επένδυση
Ύφασμα:
Φούτερ
Οδηγίες φροντίδας:
Μη χρησιμοποιείτε λευκαντικό, μην στεγνώνετε στο στεγνωτήριο

Λαιμόκοψη:
Στρογγυλή λαιμόκοψη
Γιακάς:
Κουκούλα
Τσέπες:
Τσέπη κουκούλας
Μανσέτες:
Ελαστικό
Λεπτομέρεια κουκούλας:
Με επένδυση
Σχέδιο:
Μοτίβο
Λεπτομέρειες:
Ελαστική μέση
Αριθμός προϊόντος:
DBB22S0A4-O12

Εφαρμογή:
Loose Fit
Σχήμα:
Ίσιο
Μήκος:
Κανονικές
Μήκος μανικού:
Μακρύ

Dropsize

Στυλιστικές παραλλαγές
Πώς σου φαίνονται;

Δες περισσότερα
Dropsize, HEAVY CRIME - Φούτερ με κουκούλα - olive
  • Προσφορά

DropsizeHEAVY CRIME - Φούτερ με κουκούλα - olive

39,99 €

Αρχικά:49,99 €-20%

Τελευταία χαμηλότερη τιμή:42,49 €-6%

Pegador, COLNE LOGO OVERSIZED HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - vintage black/cream
  • Προσφορά

PegadorCOLNE LOGO OVERSIZED HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - vintage black/cream

60,00 €

Αρχικά:79,95 €-25%

Τελευταία χαμηλότερη τιμή:70,00 €-14%

Dropsize, HEAVY SPORTY LOGO - Φούτερ - stone

DropsizeHEAVY SPORTY LOGO - Φούτερ - stone

49,99 €

YOURTURN by Zalando, UNISEX RELAXED FIT HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - brown
  • Προσφορά

YOURTURN by ZalandoUNISEX RELAXED FIT HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - brown

19,99 €

Αρχικά:26,99 €-26%

Τελευταία χαμηλότερη τιμή:22,99 €-13%

Dropsize, LAB - Φούτερ με κουκούλα - blue/grey

DropsizeLAB - Φούτερ με κουκούλα - blue/grey

49,99 €

Dropsize, HEAVY STUDIO - Φούτερ με κουκούλα - black
  • Προσφορά
  • Νέο

DropsizeHEAVY STUDIO - Φούτερ με κουκούλα - black

44,99 €

Μέση Τιμή:49,99 €-10%

Levi's®, RELAXED GRAPHIC - Φούτερ - jet black
  • Προσφορά

Levi's®RELAXED GRAPHIC - Φούτερ - jet black

60,00 €

Αρχικά:79,95 €-25%

Mister Tee, 2PAC ALL EYEZ ON ME TRACKLIST ULTRA HEAVY - Φούτερ με κουκούλα - black
  • Προσφορά

Mister Tee2PAC ALL EYEZ ON ME TRACKLIST ULTRA HEAVY - Φούτερ με κουκούλα - black

Από38,99 €

Αρχικά:59,99 €-35%

Dropsize, HEAVY BACKLOGO  - Φούτερ με κουκούλα - black

DropsizeHEAVY BACKLOGO - Φούτερ με κουκούλα - black

49,99 €

DEF, DEF LEADER HOODIES - Φούτερ με κουκούλα - steelgray
  • Προσφορά

DEFDEF LEADER HOODIES - Φούτερ με κουκούλα - steelgray

50,99 €

Μέση Τιμή:59,99 €-15%

Pegador, MASSA OVERSIZED HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - washed dark red
  • Νέο

PegadorMASSA OVERSIZED HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - washed dark red

79,95 €

Dropsize, DROPSIZE HERREN DROPSIZE HEAVY CLOUD DOVE HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - washed black
  • Προσφορά

DropsizeDROPSIZE HERREN DROPSIZE HEAVY CLOUD DOVE HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - washed black

42,49 €

Μέση Τιμή:49,99 €-15%

YOURTURN by Zalando, UNISEX RELAXED FIT OFF LIMITS HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - brown

YOURTURN by ZalandoUNISEX RELAXED FIT OFF LIMITS HOODIE - Φούτερ με κουκούλα - brown

39,99 €

Dropsize, HEAVY TEAM SPIRIT - Φούτερ με κουκούλα - black

DropsizeHEAVY TEAM SPIRIT - Φούτερ με κουκούλα - black

49,99 €

Pegador, GORDES - Φούτερ με κουκούλα - washed faded olive
  • Προσφορά

PegadorGORDES - Φούτερ με κουκούλα - washed faded olive

50,00 €

Μέση Τιμή:79,95 €-37%

Περισσότερα από Dropsize

Δες περισσότερα
  • Dropsize, NO RISK PUFF PRINT - Φούτερ με κουκούλα - navy

    DropsizeNO RISK PUFF PRINT - Φούτερ με κουκούλα - navy

    49,99 €

  • Dropsize, HEAVY DWF - Φούτερ με κουκούλα - coconutmilk
    • Προσφορά

    DropsizeHEAVY DWF - Φούτερ με κουκούλα - coconutmilk

    37,49 €

    Μέση Τιμή:49,99 €-25%

  • Dropsize, Φούτερ με κουκούλα - driftwood
    • Προσφορά
    • Νέο

    DropsizeΦούτερ με κουκούλα - driftwood

    36,49 €

    Αρχικά:45,99 €-21%

  • Dropsize, CREW LOVE - Φούτερ - black

    DropsizeCREW LOVE - Φούτερ - black

    49,99 €

  • Dropsize, Φούτερ με κουκούλα - driftwood
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    DropsizeΦούτερ με κουκούλα - driftwood

    29,99 €

    Αρχικά:39,99 €-25%

  • Dropsize, HEAVY FEARLESS - Φούτερ με κουκούλα - black

    DropsizeHEAVY FEARLESS - Φούτερ με κουκούλα - black

    45,99 €

  • Dropsize, EMBO - Φούτερ με κουκούλα - creamwhite
    • Προσφορά

    DropsizeEMBO - Φούτερ με κουκούλα - creamwhite

    40,99 €

    Μέση Τιμή:45,99 €-11%

  • Dropsize, HEAVY  RIDERZ  - Φούτερ με κουκούλα - grey
    • Προσφορά

    DropsizeHEAVY RIDERZ - Φούτερ με κουκούλα - grey

    44,99 €

    Μέση Τιμή:49,99 €-10%

  • Dropsize, HEAVY CRIME CLUB - Φούτερ με κουκούλα - orange
    • Προσφορά

    DropsizeHEAVY CRIME CLUB - Φούτερ με κουκούλα - orange

    42,49 €

    Μέση Τιμή:49,99 €-15%

  • Dropsize, Φούτερ με κουκούλα - black
    • Προσφορά

    DropsizeΦούτερ με κουκούλα - black

    36,49 €

    Αρχικά:45,99 €-21%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:38,99 €-6%

  • Dropsize, HEAVY - Φούτερ με κουκούλα - stone

    DropsizeHEAVY - Φούτερ με κουκούλα - stone

    49,99 €

  • Dropsize, DOVE 2.0  - Φούτερ με κουκούλα - coconutmilk
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    DropsizeDOVE 2.0 - Φούτερ με κουκούλα - coconutmilk

    47,99 €

    Μέση Τιμή:59,99 €-20%

  • Dropsize, HEAVY EMBO - Φούτερ με κουκούλα - irongate
    • Προσφορά

    DropsizeHEAVY EMBO - Φούτερ με κουκούλα - irongate

    33,99 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-15%

  • Dropsize, NO RISK PUFF PRINT - Φούτερ με κουκούλα - green
    • Προσφορά

    DropsizeNO RISK PUFF PRINT - Φούτερ με κουκούλα - green

    42,49 €

    Αρχικά:49,99 €-15%

  • Dropsize, SUPER FUTURE IS OURS  - Φούτερ με κουκούλα - black
    • Προσφορά
    • Νέο

    DropsizeSUPER FUTURE IS OURS - Φούτερ με κουκούλα - black

    34,49 €

    Μέση Τιμή:45,99 €-25%

Καλύτερα μαζί
Προβάλλονται συχνά μαζί

Δες περισσότερα
  • Pier One by Zalando, Straight leg jeans - grey denim
    • Προσφορά

    Pier One by ZalandoStraight leg jeans - grey denim

    Από29,99 €

    Μέση Τιμή:34,99 €έως-14%

  • YOURTURN by Zalando, UNISEX - Φαρδύ τζιν - dark blue denim

    YOURTURN by ZalandoUNISEX - Φαρδύ τζιν - dark blue denim

    39,99 €

  • YOURTURN by Zalando, UNISEX CARPENTER - Φαρδύ τζιν - black wash

    YOURTURN by ZalandoUNISEX CARPENTER - Φαρδύ τζιν - black wash

    35,99 €

  • Pier One by Zalando, Straight leg jeans - light blue denim
    • Προσφορά

    Pier One by ZalandoStraight leg jeans - light blue denim

    Από29,89 €

    Μέση Τιμή:34,99 €έως-25%

  • Dropsize, SEAM JOGGER - Παντελόνι φόρμας - washed black

    DropsizeSEAM JOGGER - Παντελόνι φόρμας - washed black

    39,99 €

  • YOURTURN by Zalando, UNISEX JOGGING TROUSERS - Παντελόνι φόρμας - black
    • Προσφορά
    • Mix & Match

    YOURTURN by ZalandoUNISEX JOGGING TROUSERS - Παντελόνι φόρμας - black

    18,99 €

    Μέση Τιμή:26,99 €-30%

  • YOURTURN by Zalando, UNISEX - Φαρδύ τζιν - black denim
    • Προσφορά

    YOURTURN by ZalandoUNISEX - Φαρδύ τζιν - black denim

    Από29,99 €

    Μέση Τιμή:39,99 €έως-25%

  • Dropsize, EMBO - Παντελόνι φόρμας - black

    DropsizeEMBO - Παντελόνι φόρμας - black

    39,99 €

  • Jack & Jones, Straight leg jeans - black denim

    Jack & JonesStraight leg jeans - black denim

    29,99 €

  • Nike Sportswear, AIR FORCE 1 07 - Αθλητικά παπούτσια - white
    • Κορυφαία βαθμολογία
    • Προσφορά

    Nike SportswearAIR FORCE 1 07 - Αθλητικά παπούτσια - white

    100,00 €

    Μέση Τιμή:119,95 €-17%

  • Dropsize, SUPER HEAVY BLANK  - Παντελόνι φόρμας - coconutmilk
    • Προσφορά

    DropsizeSUPER HEAVY BLANK - Παντελόνι φόρμας - coconutmilk

    29,99 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-25%

  • Jack & Jones, gy fit JJIALEX JJORIGINAL SQ 067 NOOS - Φαρδύ τζιν - grey denim

    Jack & Jonesgy fit JJIALEX JJORIGINAL SQ 067 NOOS - Φαρδύ τζιν - grey denim

    29,99 €

  • Pier One by Zalando, Jeans Skinny Fit - light blue
    • Προσφορά

    Pier One by ZalandoJeans Skinny Fit - light blue

    Από18,09 €

    Αρχικά:29,99 €-40%

    Τελευταία χαμηλότερη τιμή:19,89 €έως-9%

  • Dropsize, Παντελόνι φόρμας - stone
    • Κορυφαία βαθμολογία

    DropsizeΠαντελόνι φόρμας - stone

    39,99 €

  • YOURTURN by Zalando, UNISEX - Φαρδύ τζιν - 955 - black denim
    • Προσφορά

    YOURTURN by ZalandoUNISEX - Φαρδύ τζιν - 955 - black denim

    29,89 €

    Μέση Τιμή:39,99 €-25%

Περισσότερες επωνυμίες

  • adidas
  • ASICS
  • Billionaire Boys Club
  • Birkenstock
  • BOSS
  • Burberry
  • Calvin Klein
  • Camper
  • Champion
  • Columbia
  • Converse
  • Crocs
  • Diesel
  • Dr. Martens
  • GAP
  • Gucci
  • Guess
  • Hugo Boss
  • Jordan
  • KARL LAGERFELD
  • Karl Lagerfeld
  • Lacoste
  • LEGO
  • Marks & Spencer
  • Max Mara
  • Michael Kors
  • New Balance
  • Nike
  • Pinko
  • Polo Ralph Lauren
  • Puma
  • Ralph Lauren
  • Ray-Ban
  • Skechers
  • Swarovski
  • Tamaris
  • The North Face
  • Timberland
  • Tommy Hilfiger
  • Trendyol
  • Triumph
  • UGG
  • Under Armour
  • Vans
  • Versace

Περισσότερες κατηγορίες

  • Loafers
  • T-Shirts
  • Αδιάβροχα
  • Αθλητικά παπούτσια
  • Αντιανεμικά
  • Γαλότσες
  • Γιλέκα
  • Δερμάτινα μπουφάν
  • Δερμάτινα Παντελόνια
  • Είδη κολύμβησης
  • Ζακέτες
  • Ισοθερμικά εσώρουχα
  • Καλοκαιρινά μπουφάν
  • Καμπαρντίνες
  • Μοκασίνια
  • Μπότες
  • Μπότες Biker
  • Μπότες Cowboy
  • Μπότες Μάχης
  • Μπουφάν
  • Μπουφάν hardshell
  • Μπουφάν softshell
  • Μπουφάν Τύπου Bomber
  • Παλτά
  • Παντελόνι Cargo
  • Παντελόνια
  • Παντόφλες Παραλίας
  • Παπούτσια
  • Παπούτσια ιστιοπλοΐας
  • Πετσέτα παραλίας
  • Πουκάμισα
  • Πουλόβερ
  • Ρόμπες & Μπουρνούζια
  • Ρούχα
  • Σαγιονάρες
  • Σανδάλια
  • Τζιν
  • Φόρμες
  • Φόρμες εργασίας
  • Φούτερ
  • Φούτερ & Hoodies
  • Φούτερ με Κουκούλα
  • Φούτερ με Φερμουάρ
  • Χειμερινές μπότες

Τι θα έλεγες να λάβεις 15% στην επόμενη σου αγορά;*
Απευθείας στο email σου

Λάβε προσφορές, δες τις νέες συλλογές και βρες στυλιστική έμπνευση στα ενημερωτικά μας δελτία.

Διαχειρίσου τις προτιμήσεις σου

Τι σε ενδιαφέρει περισσότερο;

Δες περισσότερα (θα πρέπει να συνδεθείς)

Για να μάθεις πώς επεξεργαζόμαστε τα δεδομένα σου, επισκέψου τον ιστότοπο Δήλωση απορρήτου. Μπορείς να απεγγραφή ανά πάσα στιγμή χωρίς χρέωση.

* Όροι και προϋποθέσεις κουπουνιού

helpΒοήθεια και Επικοινωνία

  • Εμφάνιση όλων των θεμάτων βοήθειας
  • Παρακολούθησε το δέμα σου
  • Ανάφερε ένα προϊόν με ζημιά
  • Πληροφορίες παράδοσης
  • Επίστρεψε μια παραγγελία
  • Βρες το κατάλληλο μέγεθος
  • Πώς να επαναφέρεις τον κωδικό πρόσβασής σου
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας
  • Ανάφερε μια ευπάθεια

gift_cardΔωροκάρτες

  • Αγόρασε δωροκάρτες
  • Πληροφορίες για τις δωροκάρτες και τα κουπόνια
  • Εξαργύρωσε μια δωροκάρτα
  • Εγγράψου στο ενημερωτικό δελτίο μας

zalando_logo_outlinedΣχετικά με εμάς

  • Επισκέψου τον εταιρικό ιστότοπό μας
  • Θέσεις εργασίας στη Zalando
  • Γραφείο Τύπου
  • Επενδυτικές σχέσεις

truckΟι συνεργάτες μας

credit_cardΟι τρόποι πληρωμής μας

shopping_bag_fullΟι δεσμεύσεις μας

  • Δωρεάν αποστολή*
  • Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών
  • Δωρεάν επιστροφή

zalando_logo_outlinedΟι υπηρεσίες μας

  • Υπηρεσίες μάρκετινγκ
  • Μάθε περισσότερα
  • Blog τεχνολογίας
  • Δήλωση νομικού περιεχομένου
  • Όροι και προϋποθέσεις
  • Δήλωση απορρήτου
  • Προτιμήσεις για τα δεδομένα
  • Οδηγίες κοινότητας
  • Δήλωση προσβασιμότητας
  • Υπαναχώρηση

Εφαρμογές της Zalando:

QR Code App Download

Μπορείς επίσης να μας βρεις στο

  • facebook
  • instagram
  • pinterest