Ο λογαριασμός σας
  • EAR26
  • Προσφορά
Καφέ δερμάτινη τσάντα BOSS με δύο επάνω λαβές, αφαιρούμενο ιμάντα ώμου και κύριο διαμέρισμα με φερμουάρ.

LENAH - Τσάντα Tote - medium brown

250,00 €Περιλαμβάνεται ΦΠΑ

Αρχικά:329,95 €-24%

Ειδοποίηση για προσφορά: Έκπτωση 15% σήμερα σε αυτό και σε άλλα επιλεγμένα προϊόντα για παραγγελίες άνω των 45,00 €.
Πληκτρολόγησε τον κωδικό σου στο checkout:
EAR26

Πολιτική επιστροφής εντός 30 ημερών

Υλικό εξωτερικού μέρους:
 
Δέρμα
Επένδυση:
 
Πολυεστέρας

Θήκες:
 
Κύρια θήκη, θήκη με φερμουάρ, θήκη για έγγραφα
Κούμπωμα:
 
Φερμουάρ
Σχέδιο:
 
Μονόχρωμο
Λεπτομέρειες:
 
Γάντζος
Επιλογές εφαρμογής:
 
Διάφορες επιλογές μεταφοράς, αφαιρούμενο χιαστί λουρί, ρυθμιζόμενο χιαστί λουρί
Αριθμός προϊόντος:
 
BB151H0NL-O11

BOSS